Ana Sayfa ADS 2 Ocak 2017 375 Görüntüleme

Agar.io ve agarabi agario private server

Online oyunların en güzel yanlarından biri de kesinlikle dünya çapındaki bir kişi ya da kişiler ile oynanırken, oyunun içinden çokça değişik fonksiyonun kullanılmasıdır. Buna ek olarak bir de online oyunlar sürekli bir heyecan ve çekişmeyle devam etmektedir. İşte tam da bu aşamada agario oyunu tüm bu imkanları son dereceye kadar sunmaktadır. Üstelik bununla beraber sadece bunu değil, aynı anda oldukça basit mantığı ve devamlı olan büyük bir dikkat isteyen hususları ile artı bir olanak sunmaktadır. Bunun için yapmak gereken tek şey bu oldukça eğlenceli oyuna hemen giriş yapmaktır.

Unblocked agar.io Farklı Yöntemler

Bununla beraber başka açıdan ise oyun içerisinde bir yandan hem büyük bir keyif içerisinde rakipler birçok değişik teknikler ile yok edilebilirken bir diğer yandan da agario ortamında aynı zamanda devamlı olarak da yine birçok farklı rakipten kaçmak ve yakalanmamak gerekmektedir. Oyunun bu birbirinden farklı hususları ile de son derece şahane vakitler geçirilebilmektedir. Oyunun temel amacına gelinecek olunursa bu oyunu tüm dünya çapında son derece fazla şekilde meşhur eden kısmı da oyunun oldukça basit oynama tarzıdır. Hem büyük bir keyif verirken hem de her hangi bir şekilde kafa yormadan büyük bir enerjinin içine her oyuncu kapılabilmektedir.

e12

Agar io Pvp Kolayca Kontrol ediliyor

Agar.io oyun genel olarak giriş yapıldığında oldukça basit bir şekilde kontrol edilebilen oldukça küçük bir nokta ile başlar. Bununla beraber aynı anda agario private server oyunu içerisinde sayısız yem şekli bulunmaktadır. Bu yemler yenerek nokta zaman ilerledikçe daha da fazla büyütülebilmektedir. Bununla beraber aynı anda her hangi bir oyuncu kendi içinde bir şekilde yemleme yapabilmektedir.

Bu noktada bir diğer açıdan agario bünyesinde her hangi bir rakibe de bir tuzak yem yapılabilir ve bu sayede rakip son derece basit bir biçimde yutulabilir. Ancak her bir noktadan ve birbirinden başka rakipler çıktığı için farklı rakiplere de büyük bir dikkat kesilmek gerekmektedir. Zaten bu oldukça keyifli oyunun en iyi özelliklerinden biri de budur.

İlginizi çekebilir

Otel Kimlik Bildirim Programı

Otel Kimlik Bildirim Programı