Ana Sayfa ADS 1 Aralık 2017 392 Görüntüleme

Spiretuel İşlemlerin Hepsi

MEDYUM NEDİR? KİMLERE MEDYUM DENİLİR?

 

           Medyum duyu organlarıyla direkt görülemeyen dördüncü boyut olarak adlandırılan bazı ruhani varlıkları görüp, duyan, hissedebilen onlarla iletişime geçen kimseler için söylenmektedir. Erkek veya kadın medyum olabilir. Bu medyumlar ruhani varlıklarla iletişime geçerken birbirlerinden farklı metodlar uygulamaktadırlar. Bu iş artık tamamen medyumun yeteneğine ve bu işi nasıl öğrendiğine bağlıdır. Medyumlar ayrıca toplumumuzda büyü yapan falcı veya üç harflilerle iletişime geçip gelecek hakkında bilgiler veren kimseler olarak da bilinmektedirler. Bu inancın kime veya neye göre olduğu ise tamamen tartışma konusudur.

 

Enerji terapisi uygulaması nedir?

 

           Enerji terapisi çok eski zamanlardan bu güne kadar gelebilen uygulamalardan birisidir ve hala günümüzde isteğe bağlı olarak insanlar tarafından yaptırılmaktadır. Enerji terapisinin asıl amacı kişinin belleğinde yer edinmiş olan kötü ve asla unutamadığı bir olayı tamamen silerek hayatına pozitif anlamda yön vermesidir. Çünkü birey kendini ne kadar değiştirip hayatına yeni bir başlangıç yapmak istese de de bazen bilinçaltı buna izin vermeyebilir. Bu işler uygulayan kişi ve uygulanacak olan kişiyle birebir yapılmaktadır. Uygulama esnasında genellikle birey bir yere uzanarak tamamen rahatlar. Ve devamında kararlı bir şekilde yaşadığı kötü olaydan kurtulmak ister. Uygulamaya gelince bu tamamen enerji terapisi yapan kişiye göre değişebilir. Enerji terapisi şu gibi durumlarda yapılabilir.

 

– Çok sevdiğiniz bir insandan ayrıldınız ve onu unutmuyorsanız

– Tek başına kalmaktan karanlıktan çok korkuyorsanız

-Herhangi bir hayvana veya bir şeye karşı fobi besliyorsanız

-Geçmişte çok acı bir olay yaşayıp unutamadıysanız

-Dayak, tecavüz gibi sarsıcı bir olay yaşadıysanız yaptırabilirsiniz.

 

Çakra açma işlemi tam olarak nedir?

 

           Çakra açma işlemini bir birey tek başına yapabileceği gibi bir uzman gözetiminde yapması daha uygundur. Her insanın vücudunda bir bioenerji bulunmaktadır. Bu enerji hayat enerjisi demektir ve bu enerji sayesinde insanlar hayatta kalmaktadır. Çakra olarak adlandırılan enerji çok kötü bir dönemden geçerken üzüntüyle, sinirle, stresle kapanabilmektedir. Çakraları tekrar açmak için beslenmenize dikkat edip sinir ve stresten uzak durmalısınız. Tek başına çabalarınız sonuç vermiyorsa bir uzmanla görüşülmelidir.

 

Spiretuel danışman kime denir?

​​​​​​

Spiretuel danışman spiretuel uygulamaları bilen ve yapan kişiye söylenmektedir. Spiretuel bir işlem yaptıracağınız zaman bir uzmanla görüşülmelidir. Fakat bu işlemi yapan ve bilen kişi işinde çok uzman olmalıdır çünkü yanlış bir uygulama yapabilir. Bu işlemi yaparken bu danışman ruhanî varlıklardan yararlanabilir. Sizin yıldızlarınızı enerjinizi hesaplayıp bu konuda enerji takviyesi yapabilir. Veya tamamen işlemi başka birisine de yaptırabilirsiniz. Fakat danışmanın istediği gerekli malzemeler temin edilmelidir. Bu işlemleri ne zaman yapacağına işlemi gerçekleştirecek danışman karar vermektedir. Bu danışman sayesinde hayatınız değişip daha güzel anlam kazanabilir.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.