Ana Sayfa Asayiş, Genel, Gündem, Gündem Haberleri, Yerel Haberler 16.08.2017 337 Görüntüleme

17 yaşındaki çocuğa tecavüz etti ama tahliye edildi

Antalya ilinde meydana gelen bu çirkin olayda sadece tecavüz olayı değil çok daha iğrenç olan durumlar da maalesef ki mevcut. 17 yaşında olan B.T. adındaki çocuğa pansiyonda tecavüz edip, idrarını zorla içirdikten sonra dışkısını yediren şahıs bunları da kameraya aldı. Tüm bunlarla suçlanan şahıs tutuklu olarak yargılandı ve 20 yaşındaki Davut E. adındaki şahıs şu anda adli kontrol şartı ile serbest kaldı.

Kendi suçunu itiraf etti

Olayın ortaya çıkışı ise tecavüze uğrayan kızın annesine tecavüz eden şahıstan suç itirafı mesajı gelse de şahıs serbest kaldı. Mağdur olan kızın annesi olan Ö.Y. adındaki kadına “Senin kızınla iki defa ilişkiye girdim.” mesajı gelince mesajı atan şahıs da Davut E.  olunca kadın hemen polise gitti. Polis şahsı 23 Mart günü alarak “kişilerin huzur ve sükununu bozma, sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret, tehdit, şantaj, çocuğun nitelikli cinsel istismarı, özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek” gibi suçlardan dolayı adliyeye sevk edildi. Hakkında dava açılan şahıs davaya katıldığında mağdur  kız davaya katılmadı.

Mağdur kız duruşmaya katılmadı

Annesi onun yerine geldi. Şahıs iddiaları kabul etmedi. Kızın kendi isteği ile yaptığını savundu. Mağdur kızın sadece kendisiyle değil başkalarıyla da ilişkide olmasından dolayı o mesajı attığını söyledi. Annesi ise videoda kızına idrarını içirdiğini ve dışkısını yedirdiğinin görüntüleri olduğunu ancak o videoyu izlemediğini söyledi. Olay gününe ait olan kamera kayıtları istendi. Şahıs o güne kadar serbest kaldı. Kayıtlar geldiğinde tekrar görüşülecek.

İlginizi çekebilir

900000 kilogram altın bulundu

900000 kilogram altın bulundu