Ana Sayfa Asayiş, Genel, Gündem, Gündem Haberleri, Yerel Haberler 16.08.2017 143 Görüntüleme

İntihar değil kadın cinayeti

İzmir Kınık ilçesinde meydana gelen olayda 26 yaşında olan Yonca Duman’ın ölümü intihar olarak biliniyordu ancak yapılan araştırmalar sonrasında intihar değil kadın cinayeti olduğu anlaşıldı. Olayla ilgili bir takım açıklamalar yapılarak cinayet olduğu bildirildi. Kayınpederi tarafından intihar ettiği söylenerek hastaneye getirilen kadın hastanede durumu ağırdı ve kurtarılamadı. Hastanede hayatını kaybetti.

Otopside ortaya çıktı

Otopsi yapıldığı zaman da kadının dövüldüğü konusunda bir durum söz konusu oldu. Dövülerek öldürülen kadının annesi Meral Acar ise “Onu öldürenlerin cezasını çekmesini istiyorum.” diyerek bu duruma karşı böyle bir şey söyledi. Olay bu pazartesi meydana geldi. Sabah saatlerinde Yukarı Mahalle Aşık İbrahim Sokak’ta meydana gelen olayda 2 tane çocuğu olan kadın evli olup eşi M.D. ile kayınpederi H.D. tarafından hastaneye getirildi. Hastaneye getirildiğinde ilaç içerek intihar etmek istediği söylendi.

2 kez aynı hastaneye geldi

Dr. Faruk İlker Bergama Devlet Hastanesine kaldırılan kadın bir süre sonra tekrar problem yaşadı ve yine aynı hastaneye getirildi. Tekrar geldiğinde ise kalbi durdu ve öldü. Doktor ise kadında darp izleri görünce şüphelendi. Olay da bu noktaya geldi.

İlginizi çekebilir

Bayram Süresince Ceza Yok

Bayram Süresince Ceza Yok