Meral Akşener’in partisine katılacaklar

Bildiğiniz gibi MHP’den kopan diyebiliriz bir grup kişi şu anda aktif olan MHP’nin hareketlerini beğenmeyince bu konuda Meral Akşener harekete geçti. Bir parti hazırlıkları başlayınca bu parti hakkında bilgi alınmaya çalışılıyor. Bu partiye katılacaklar arasında Ak Parti üyeleri de var. İlk önce TBMM içerisinde bir grup kuracak.

TBMM içerisinde bir parti kurabilecek güçteler

Sonrasında ise partideki adaylar net bir şekilde belli olunca parti tamamen açıklanacak gibi duruyor. Şu anda TBMM içerisinde bir parti kuracak kadar yeterli olan yeterince güce sahip olduklarını iddia eden bağımsız Milletvekili Nuri Okutan bu konuda net bir bilgi verdi.

Genelde bağımsız kişiler

Bağımsız milletvekillerinin çoğunlukta olacağını tahmin ettiğimiz partide genelde açıklamaları bağımsız Milletvekilleri yapmaya başladı. Şu anda net bir şekilde belli bir güce ulaştıklarını ileten bağımsız Milletvekili Nuri Okutan bu konuda net bir cevap verebildi. Entelektüel, zihinsel ve hazırlanmış bir altyapı ile güçlü bir kadro oluştu. Bu partiye oy verecekler ise şu anda tahmini olarak %26 gözüküyor.