Messi Antalya’da !

Antalyaspor takımında oynayan Samuel Eto adındaki Kamerunlu yıldız oyuncunun adına açılmış olan vakfın 10.yıl dönümü gelince 10.yıl dönümüne özel olarak bir etkinlik yapıldı ve dünyanın en iyi oyuncuları olarak bilinen futbolcular ülkemizde Antalya ilinde maç yapacaklar.

5020998

Ülkemize gelecek olan dünyaca popüler olan yıldız oyunların tam kadrosu şu şekildedir :”Messi, Neymar, Suarez, Maradona, Hazard, Iniesta, Demba Ba, Drogba ve Arda Turan . ” Yani anlayacağınız gibi bir Barcelona takımı gelicek diyebiliriz.Ancak aralarında farklı oyuncular ve daha popüler oyuncularda olduğundan dolayı bu takım oldukça ses yapacak.Sadece Messi adındaki dünya yıldızının bile çok ses yapacağı bir kutlamada tüm dünya yıldızları toplanınca bir hayli büyük bir kutlama olacak.

Maç yapacakları takım ise Türkiye Karması adı verilerek oluşturulacak bir takım 16 Temmuz günü Antalya Arena sahasında maç yapacaklar.

Bu açıklamalar tamamen resmi olarak Antalyaspor Kulübünden geldi ve kısaca dünya karması takım ile Türkiye karması takımın Antalya Arenada bir maç yapacağı açıklandı.

Yapılacak maç hakkında ve etkinlik tanıtımı için de Antalyaspor Yönetim Kurulu Başkanımız Gültekin Gencer ve vakfın adını aldığı Samuel Eto adındaki oyuncunun açıklaması olacak.

Gitmek isteyenler için 14 Mayıs Cumartesi  günü saat sabah 10 gibi yer olarak da Çırağın Sarayı’nda toplantı salonunda yapılacağı duyuruldu.

 

Şimdiden heyecanlanan binlerce taraftar var . . .