Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Video
yalova haber

1 Temmuz Bursa Karacabey’de Hava Durumu: Sıcaklıklar Yükseliyor

Bayramın dördüncü gününde, Bursa Karacabey’de havalar iyice ısınmaya başladı. Temmuz ayının ilk günü olan bugün Karacabey hava durumu oldukça sıcak gözüküyor. Halk sıcaklığı dindirmek etmek için denize girmeye devam ediyor.

VİDEOYU PAYLAŞ

Bursa’nın güzel ilçesi Karacabey’de hava durumu, 1 Temmuz Cumartesi günü için oldukça sıcak ve açık bir havayı işaret ediyor. Sıcaklık, en düşük 14°C’den başlayarak gün içinde yüksek bir seviyeye, 32°C’ye ulaşacak. Nem oranı ise %78 olarak tahmin ediliyor.

Rüzgar hızı ise yaklaşık 9 km/saat olacak ve hafif esinti şeklinde hissedilecek. Buna ek olarak, güneşli ve açık bir hava bekleniyor.

Bu hava durumu tahmini, Karacabey’in geçmişteki ortalama sıcaklık aralığına da yakın bir değer sunuyor. 1 Temmuz tarihinde geçmiş yıllarda en düşük sıcaklık 9°C iken en yüksek sıcaklık 34°C olarak kaydedilmiştir.

1 temmuz cumartesi 2023 karacabey hava durumu
1 temmuz cumartesi 2023 karacabey hava durumu

Karacabey’de sıcaklıkların yükselmesiyle birlikte, güneşli havanın keyfini çıkarmak için dışarıda zaman geçirmek ve serinlemek için su aktivitelerine yönelmek ideal olabilir.

1 temmuz 2023 karacabey hava durumu
1 temmuz 2023 karacabey hava durumu

Hava durumu tahminlerine göre, Karacabey’de 1 Temmuz Cumartesi günü açık ve sıcak bir yaz günü yaşanacak. Vatandaşlar, güneş koruyucu önlemler alarak ve yeterli sıvı tüketerek kendilerini korumalıdır.

DİĞER VİDEOLAR

TÜMÜ