Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

44 ilaç ödeme listesine eklendi

SGK listesine eklenen 38 yerli ve yabancı ilacın duyurusu, Bakan Vedat Işıkhan tarafından sosyal medyada yapıldı. Bu ilaçlar arasında kanser, alerjik rinit, astım, diyabet, sindirim, hipertansiyon, metabolik hastalık, multiple skleroz ve kalp-damar ilaçları bulunuyor. Böylece, yurt içinde ödenmesi gereken ilaç sayısı 8,375’e yükseldi. Bakan Işıkhan, hastaların şifasını umarak paylaşımını tamamladı.

44 ilaç ödeme listesine eklendi

Ödeme listesine alınan 38 adedi yerli olmak üzere 44 ilaç SGK listesine eklendi. Vedat Işıkhan ise tüm bunların yapıldığını sosyal medyada paylaştı. Geri ödeme listesine alınan 44 ilaç daha SGK listesinde.

38 adet ilaç eklendi
38 adet ilaç eklendi

Bakan Işıkhan Paylaşım yapmasının arkasından listedeki ilaçların 8 adedinin kanser ilacı, 4 adedinin alerjik rinit ve astım ilacı, 2 adedinin diyabet ilacı, 3 adedinin sindirim ilacı, 1 adet hipertansiyon ilacı, 1 adedi metabolik hastalık ilacı, 1 adet multiple skleroz ilazı, 6 tane kalp ve damar ilacı, yer alıyor.

Bu şekilde ödenmesi gereken yurt içi ilaç liste sayısı 8 bin 375 oldu. Bakan Işıkhan ise paylaşımında ‘İlaçların hastalarımıza şifa olmasını temenni ederim’ diyerek ekledi.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com