Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Adanur: Bursaspor’u kayyuma bırakmayız!

Bursaspor önceki dönem ki başkan yardımcısı olan ve aslında başkanlık görevini yürüten Emin Adanur, yönetimin istifası sonrasında önemli basın açıklamasında bulundu.

Adanur: Bursaspor’u kayyuma bırakmayız!

Bursaspor‘da sular durulmuyor. Dün gece şok bir açıklama geldi. ( okumak için tıklayın ) Bursaspor yönetimi 16 Haziran tarihinde istifasını sunacaklarını bildirdi. Yönetim istifasını sunduktan sonra eğer, kulübün yönetimi için aday çıkmaz ise dev çınar Kayyuma kalacak.

Önceki dönem Hayrettin Gülgüler Başkanlığındaki yönetim de bulunan Bursa’nın önde gelen iş insanlarından biri olan Emin Adanur, sosyal medya hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu.

Adanur, “Diyecek söz kalmadı.. Şunu söyleyeyim, 2 Temmuz’da kimse aday olmazsa, kulübü asla ve asla Kayyum’a bırakmayız, bu burada kalsın.” ifadelerini kullanarak kimsenin aday olmaması durumunda kulübe aday olacağını belirtti.

Geçmişte 4 büyüklerden hariç Türkiye Süper Lig şampiyonu olan ilk takım Bursaspor, yeşil beyazlı ekip düne kadar Süper Lig de mücadele ederken herkes başkanlık yarışında idi. Kapılara sponsor oluyorlardı, kulüp için canımızı veririz diyorlardı. Ama kulüp lig den düştü zor dönemlere geldi ve şuanda hiçbirinden ses çıkmıyor.

Bu bizlere yeşil beyazlı ekibi kullanarak bir yerlere gelme çabasında olduklarını gösteriyor, bu ve bunun gibilerin. Ama kendisini tanımam ama taktir ettim Emin Adanur‘u.

Emin Adanur açıklama
Emin Adanur açıklama

Bursaspor zor durumda, bu zor günler geçer mi bilemiyorum ama kimse taşın altına elini koymazsa ben koyarım demek dahi büyük bir erdem olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler Emin Adanur, Bursa’nın senin ve senin gibilere ihtiyacı var…