Ana Sayfa ADS Alaçatı Ucuz Jakuzili Oteller 

Alaçatı Ucuz Jakuzili Oteller 

300
0
Paylaş

Alaçatı Ucuz Jakuzili Oteller 

Alaçatı jakuzili oteller oldukça meşhurdur. Turistler tatil yaptıktan sonra, denizde  yüzdükten, sokakları ve mekânları gezdikten sonra yorgun bir şekilde otellerine döndüklerinde dinlenmek isterler. Bu yüzden jakuzili oteller oldukça güzel karşılanır. Alaçatı İzmir’ in Çeşme ilçesine bağlı olan bir kasabadır. Küçük ancak bir o kadarda şirin bir yerdir. Mavi plajlarında eğlenebilir, Arnavut kaldırımlı sokaklarda yürürken muhteşem zamanlar geçirebilirsiniz.

Dünyanın her yerinden burada sörf yapmak amacı ile insanlar, turistler geliyor. Taş evleri ve birbirine hiç benzemeyen oldukça güzel olan kafeleri, restoranları, çeşit çeşit olan hediyelik eşya dükkânları ile sizi bambaşka bir atmosfere taşıyacak. Yaz aylarında daha fazla insan birikiyor ve Alaçatı’ nın nüfusu bayağı bir artıyor. En iyi Alaçatı otelleri sayesinde konaklama açısından sorun yaşanmıyor.

Alaçatı Merkezde Bulunan Jakuzili Oteller

Alaçatı oldukça eğlenceli ve güzel bir yerdir. Burada hem yeni şeyler keşfedebilirsiniz hem de dinlenebilirsiniz. Alaçatı’da nerede kalınır diye merak edenler için ilk olarak Alaçatı Merkezde kalabilirsiniz. Burada oteller bulunuyor jakuzili oteller sayesinde insanlar dilediği gibi tatil yapabiliyor. Yeme içme için bol olanakları olan, konaklama için ilk seçenekler arasında olması gereken bir yerdir.

Alaçatı merkez olarak isimlendirilen bu bölge sahil kısmında Ilıca ve Celal Bayar mevkiinde yer alan meşhur bir bölgedir bu kısım Alaçatı’nın merkezidir. Alaçatı Butik oteller burada bulunuyor. Butik otellerde jakuzi de bulunur. Jakuzi hem basınçlı su sayesinde masaj yapabiliyor hem de insanlar suyun ılık oluşu ile rahatlayabiliyor.

Altınkum Plajı

Altınkum plajı en popüler olan plajlardan bir tanesidir. İnsanlar burada diledikleri kadar eğlenebiliyor ve yoğrulabiliyor. İsmini altın rengi olan kumundan almaktadır. Buz gibi olan serin suları ile de dikkat çekiyor. En sıcak havalarda bile su oldukça serindir. Alaçatı’ da yer alan jakuzili oteller sayesinde insanlar gündüz eğlendiklerinde gece bu otellerde dinlenebiliyor.

Konaklamak için de Alaçatı jakuzili oteller bulunuyor. Burada dilediğiniz kadar kalabilirsiniz. Özellikle turistlerin tercih etmiş oldukları otellerdir. Plajdan hemen sonra otele gidebilirsiniz. http://www.bananaalacati.com sitesinden firmamızı ziyaret edip bizden hizmet alabilirsiniz.

 

 

Paylaş