Ana Sayfa ADS Aleyna Tilki Hedefinde İddialı

Aleyna Tilki Hedefinde İddialı

1508
0
Paylaş

Emrah Karaduman ile yaptığı düet sonrasında tüm dikkatleri üzerinde toplayan Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bir konserde yeniden dünya starı olacağını dile getirdi.

Özellikle sahnelere çıkmaya başladığı ilk günden itibaren magazin haberleri içerisinde sıklıkla yer bulan Aleyna Tilki, yaptığı açıklamada dünya starı olma gibi büyük bir hedef belirlediğini ve en kısa süre içerisinde bu hedefini gerçekleştirebileceğini belirtti. Aleyna Tilki tarafından yapılan bu açıklamalar kısa süre içerisinde yeniden sosyal medyada yer buldu. Öyle ki daha önce de benzer şekilde iddialı çıkışlar yapan Aleyna Tilki, sosyal medyada pek çok kişi tarafından eleştirilmiş ve hedefi gerçek dışı olarak kabul edilmişti.

Eleştirilere Kulak Asmıyor

Aleyna Tilki bu konuda ne kadar kararlı olduğunu bir kez daha gösterirken yaptığı açıklamalar ile birlikte yeniden sosyal medyada yer aldı. Aleyna Tilki tarafından yapılan paylaşım aynı zamanda şarkıcının yeniden manşetlerde yer almasının sağladı. Öyle ki kısa süre içerisinde Aleyna Tilki’nin dünya starı olacağına yönelik mesajları sosyal medyada yayınlanmaya başladı.

Magazinin Yakın Takibinde

Sahne aldığı mekanlar ile ön planda olmayı başaran şarkıcı, her zaman magazin dünyasının yakından takip ettiği bir isim olarak dikkat çekmeyi başarıyor. Bugüne kadar Türkiye’nin en çok eleştirdiği ve aynı zamanda en çok sevdiği isimlerden birisi olan Aleyna Tilki’nin dünya starı olup olmayacağı bilinmese de Türkiye’de uzun bir süre boyunca konuşulacağı kesin olarak görülebiliyor.

 

Paylaş