Ana Sayfa ADS Anavatan Partisi Nilüfer İlçe Kongresi

Anavatan Partisi Nilüfer İlçe Kongresi

304
0
Paylaş

Anavatan Partisi Nilüfer İlçe Kongresi

 

Anavatan partisi il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI 23.02.2022 Tarihinde Nilüfer ilçe başkanı olarak Osman KARSLI yı uygun görüp mazbatasını vermiş idi.

Bu gelişme üzerine ilçe başkan adayı ilk hafta içinde, yönetimini arkadaşlarından oluşturup,  il sivil toplumla ilişkiler müdürlüğüne başvurusunu yaptı.

Sonrasında oradan aldığı kayıt onayı ile ilçe yüksek seçim kuruluna defterlerini de hazırlayarak başvurdu ve defterlerini onaylattı.

Yüksek seçim kurulunda defterleri onaylanan ilçe başkanı kongre başvurunda bulunarak gerekli işlemlerini tamamladı.

Son olarak 22.04.2022 tarihinde kongresini tamamlayan Nilüfer ilçesi il sivil toplumla ilişkiler müdürlüğüne olağan kongre sonuç bildirimini vererek Anavatan il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI nın kadrosunda seçilmiş Nilüfer ilçe başkanı Osman KARSLI oldu.

Anap il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI tüm Nilüfer yönetimi ve başkanını tebrik ve teşekkürleri ile il başkanlığında ağırladı.

Kongre esnasında yaşanan bir anı:   Anavatan partisi il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI Nilüfer ilçe kongresinin yapıldığı tarih ve saatte bulunduğu adreste davet etmiş olduğu kongre emnıyet görevlileri ile Yüksek seçim kurulu üyelerinin kongreye katılmasını beklerken Mudanya ilçesininde aynı tarih ve saate kongre yaptığını örgendi. ilçe başkan adayının hazırlamış olduğu ikramların ve diğer üyeler ile hoş sohbetin tatını çıkartıkları esnada Acele ile Mudanya ilçe kongresinede bir hazırlık telaşesi başladı. Ama saatin bir hayli geç olduğunu ve neredeyse kongre saatine az bir zaman kalındığını fark ettiler. Geç haberdar olunan ikinci kongreden  dolayı büyük bir telaş kaplamasına yol açtı. Anavatan il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI ilçe başkanı hemen duruma el koyarak  hemen gerekli kişilere ulaşılması sağlandı küçük bir bilgi eksikliğinin sebebiyet verdiği aksaklık il yönetim üyelerinin olagan üstü gayreti ile  üyelerinin kongre nin yapılacağı adrese gelmeleriyle son buldu ve oylama tamamlandı. Bu olayda tatlı bir kongre anısı olarak Anap il başkanı Mustafa Muzaffer NİŞANCI nın hatıralarında yerini aldı.

 

 

anap, anavatan, bursa il başkanlığı, Mustafa Muzaffer NİŞANCI, Mudanya ilçe

 

Paylaş