Ana Sayfa ADS Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi

1362
0
Paylaş

Kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konularında İstanbul’da hizmet vermekte olan Bahçelievler kombi servisi eğitim almış ve uzun yıllardır hizmet vermekte olan işinde deneyimli uzman kadrodan oluşmaktadır.

Günümüzde birçok kişinin evinde bulunmakta kombiler pek çok açıdan kolaylık, rahatlık ve konfor sağlamaktadır. Kombilerde en ufak bir arıza bile büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu yüzden büyük sorunlar ile karşılaşmamak için profesyonel bir müdahale gerekmektedir. Bahçelievler kombi servisi alanında uzman kadrosu ile kombi tamiri ve bakımı konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Klima Montajı Öncesi Yapılması Gerekenler

  • Klimanın iç ve dış ünitesinin nereye koyulacağı belirlenmelidir.
  • Doğru bakır boru ve drenaj testi yapılmalıdır.
  • Doğru arındırma ve vakumlama yapılmalıdır.
  • Çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller sağlanmalıdır.
  • Çalıştırıldıktan sonra kullanıcının kombi ile ilgili bilgilendirilmesi gerekmektedir.

Bahçelievler kombi servisi müşterisinin sağlığı ve konforu açısından klima montajının nasıl ve nereye yapılacağını planlayarak kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Kombilerin Garanti Süresi

Kombilerin garanti süresi minimum olarak 2 yıldır. Ancak satış yapan firmaların iki yıldan az olmamak şartı ile kendilerinin belirleyebileceği garanti süreleri de olabilmektedir. Kombilerin garanti süreleri cihazın montajı yapıldıktan sonra yetkili servis tarafından gerçekleştirilmekte olan kontroller neticesinde devreye alımı yapılarak başlatılmaktadır. Kombi arızalandığı zaman arıza ışığı yanar arıza giderilmeyecek durumda ise mutlaka servise haber verilmelidir.

Paylaş