Ana Sayfa ADS Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

1684
0
Paylaş

Buz Lazer Epilasyon

Buz lazer epilasyon, yeni nesil epilasyon sistemidir. Buz lazer epilasyon sayesinde herhangi bir ağrı ya da acı duymadan, konforlu bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür. Soğutma özelliği olan başlıkları sayesinde, eski nesil sistemlerde olduğu gibi acı ya da ağrı söz konusu değildir. En az eksi 3 dereceye kadar soğutma özelliği olan Soprano ICE Buz Lazer epilasyon sistemi, dört mevsimde de uygulanabiliyor. Her cilt tipine ve rengine uygulanabilen buz lazer, FDA onaylı olup, güvenli ve sağlıklı şekilde sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Yaklaşık olarak 4-6 seansta kalıcı sonuçlar veren buz lazer epilasyon hakkında daha fazla soru ve bilgi için, http://www.marmarahair.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Buz lazer epilasyon işlemi nasıl gerçekleştirilmektedir?
Buz lazer epilasyon uygulamasından önce, kişinin epilasyon uygulanacak bölgedeki tüyleri kısaltması gerekmektedir. Kısaltma işlemi kesinlikle ağda, cımbız ya da tüy dökücü gibi yöntemlerle yapılmamalıdır. Bu işlem, tıraş yöntemiyle gerçekleştirilmelidir. Tıraşlamadan sonra ise buz lazer uygulamasına başlanır. Uygulama yöntemi diode lazer teknolojisi prensibi ile aynıdır.

Kimler buz lazer epilasyon yaptırabilir?

Kıl oluşumunu tamamlamış olan ve epilasyon yöntemi için engel teşkil edebilecek sağlık sorunu olan kimseye uygulanmamalıdır. Hamile olan kadınlara Lazer epilasyon uygulaması tavsiye edilmemektedir.
Epilasyon fiyatları nasıldır?
Epilasyon fiyatları, merkezden merkeze ve hatta ilden ile göre değişebilmektedir. Fiyat farklılığındaki en büyük faktör, kullanılan cihazlarının kalitesidir. Bununla beraber merkezde çalışanların deneyimi ve uzmanlık alanı da oldukça önemlidir. Epilasyon fiyatları, kadın ve erkek için de değişebilmektedir. Bazı kişilerde kıl yoğunluğu daha fazla olduğu için fiyat değişebilir. Bununla beraber epilasyon fiyatları, uygulanacak bölgeye göre planlanmaktadır. Örnek olarak bıyık üstü ile bacak için epilasyon fiyatları farklıdır.

Paylaş