Ana Sayfa ADS Forma tasarla – forma satın al

Forma tasarla – forma satın al

1634
0
Paylaş
futbol formalari hakkinda bilgi

Forma tasarlamak istiyorsunuz ama bunun nasıl yapılacağı hakkında bir fikriniz yoksa, web sitesi aracılığıyla bunu gerçekleştirmek artık zor değil. İnternet üzerinden kısa bir süre zarfı içerisinde formanızın görünümünü kendi zevkleriniz doğrultusunda oluşturabilirsiniz.

Forma Tasarlama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Forma tasarlama için öncelikle ne forma türünü seçmelisiniz. Halı saha maçları için halı saha forması, futbol forması seçenekleri bulundurulurken, basketbol maçları için basketbol formaları seçilmelidir. Birbirinden çeşitli seçenekleri değerlendirirken kararsızlık yaşıyorsanız veya hiçbir fikir yoksa hazır tasarımlarla da devam edebilirisiniz.

Seçtiğiniz formanın logosunu size belirtilen seçenekler üzerinden değiştirebileceğiniz gibi, kendi logonuzu sisteme (lisanslı olmamak) kaydıyla yükleyerek işlemlere devam edebilirsiniz. Forma fiyatları da müşteriler yönünden avantajlı ücretler içermektedir. Formanızın tasarlama sekmesinden kalp üstü logo, sponsor logo gibi seçenekleri belirledikten sonra, renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ürün adetleri ve ek talepler için yine sitede bulunan menüler aracılığıyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Neden CreateSport?

Uygun forma fiyatları, firmanın tercih sebepleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. Firma formaların yapımı için yüksek rakamlardan uzak durmaktadır. Üstelik halı saha forması ve futbol forması ihtiyaçlarınız için yeni tasarımlar geliştirerek seçenekleri geliştirmektedir. Ürün çeşitliliğinin devam ettirildiği ve her geçen gün bir yenisinin eklendiği ürünlerle birlikte, sıradan tasarımlardan uzaklaşabilirsiniz.

Bütün bunlara ek olarak; kredi kartına taksitle alışveriş imkanı da sağlanmaktadır. Dilerseniz kapıda ödeme seçenekleri de müşteriler için sunulmaktadır. Böylece ürün elinize geçtiği anda ödemenizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

 

Paylaş