Ana Sayfa ADS Genç Sanatçı Uğur Özçelik Yanar Şarkısını Dinleyicileri ile Buluşturdu!

Genç Sanatçı Uğur Özçelik Yanar Şarkısını Dinleyicileri ile Buluşturdu!

139
0
Paylaş

Son zamanlarda yayınlanacağı öğrenilen ve bir hayli ilgi çeken parça Yanar, genç şarkı Uğur Özçelik’in parçası. Sözü ve müziği de kendisine ait olan şarkı için Uğur Özçelik bir çıkış tarihi belirlemişti. Müzik ve klip çalışmalarının sonuna gelinmesinin ardından da şarkı yayınlandı. Yanar 13 Mayıs tarihinde dinleyicileriyle buluştu! Tüm dijital platformlarda aynı anda yayınlanırken merakla bekleyen herkes ilk defa dinledi.

Şarkının çıkışının ardından büyük bir beğenin elde edileceği zaman beklenen bir durumdu. Fakat genç şarkıcının yeni parçası Yanar, beklentilerin de üstüne çıkmayı başardı. Şarkı, çıktığı andan itibaren büyük bir beğeni ve ilgiyle karşılandı. Hatta müziğinin ruhu ve kalitesiyle fark yaratmaya devam ediyor. Birçok kişi Yanar şarkısının kendilerine bir şeyler kattığını, uzun yıllar boyunca dinlenebilecek, kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz bir parça olarak görüldüğü biliniyor. Hatta sanatçının müzik kariyerinde önemli başarılara imza atmasının mümkün olduğunu da net bir biçimde gösteriyor.

Yanar Gündemi Sallamaya Devam Ediyor!

Sevilerek dinlenen Yanar, yayınlandığı zamandan beridir gündemde. Dinleyici sayısı katlanarak artıyor. Bu sayede listelerde de önemli bir yere sahip olduğunu görebiliyorsunuz. Müzikle ilgilenen, özellikle müzikten anlayan herkesin övgüyle bahsettiği şarkı, sözleriyle de ön plana çıkıyor. Müziğin anlam kazanmasını sağlayan sözlerin, Uğur Özçelik yorumuyla bütünleşmesi de işleri daha güzel kılıyor. Bilindiği üzere genç şarkıcı Uğur Özçelik, yorumculuğu ve üretkenliğiyle müzik camiasındaki ayrıcalığını belli ediyor. Hatta birçok hayranına göre, ilerleyen dönemde kalıcı olacak şarkıcılar arasında yer alıyor. Böylece aslında Yanar ile başarı basamaklarını hızlı bir şekilde tırmandığı da görülmüş oluyor.

Şarkıcı Uğur Özçelik Yanar ile Yeteneğini Bir Kez Daha Kanıtladı!

Klipi ve müziğiyle oldukça sevilen bir parça olan Yanar, profesyonellik barındırdığını da açık bir şekilde belli ediyor. Şarkıyı ilk kez dinlediğinizde de şarkıcının şarkıya kattığı o başarıyı hissedebiliyorsunuz. Ayrıca klipin kusursuzluğu, profesyonel bir çalışma olarak tamamlanmasından geliyor. Bilindiği üzere Yanar, Uğur Özçelik ve kalabalık, uzman bir ekiple, farklı şehirlerde üç günde çekilmişti. Şarkıcıya tüm bu süreç hakkındaki düşünceleri sorulduğunda da kendisinin cevabı Yanar’ın başarısından dolayı gururlu oldukları, müziğe hizmet vermenin mutluluğu içerisinde olduğu yönündeydi.

Uğur Özçelik Kimdir?

 

Genç sanatçı Uğur Özçelik, 1990 yılında dünyaya geldi. İstanbul Kadıköy’de doğan sanatçı, ilk ve ortaöğretimini de aynı şehirde tamamladı. Daha sonrasında eğitimini yeteneği ve ilgisi olan alana çevirdi. Müzik hayatında her daim yer alırken üniversite için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı eğitim almıştır.

İstanbul Üniversitesi’nde aldığı Türk Müziği dersleri sayesinde kendini geliştirme şansı buldu. Ayrıca gelişime her daim açık oluşundan ötürü İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde birçok ünlü isimden eğitim aldı. Vahide Perçin, Ayla Algan, Altan Gördüm gibi değerli sanatçılardan nefes, çan, ses, doğaçlama ve kamera önü gibi dersler alarak kendini daha da geliştirdi.

Müzik kariyerine back vokal olarak adım atan genç şarkıcı Uğur Özçelik, ilerleyen dönemlerde kendi projelerine de imza attı. Burcu akrep olan ve su sporlarıyla ilgilenen şarkıcının ilk single eseri, “Bu Yüzden” ve şimdilerde en ünlü eseri olarak öne çıktı. Sesini, yeteneğini ve yorumculuğunu kanıtlayan şarkıcı 2017 yılında bu şarkısıyla da birçok kişi tarafından dinlendi.

Söz ve müzik yazarı olarak kendi parçalarını seslendiren şarkıcı Uğur Özçelik, bu sayede büyük bir kitlenin ilgisini çekti. En sevdiği rengin siyah olarak bilindiği sanatçı, ayrıca yorumlama ve besteleme konusunda da bir hayli başarılı. Farklı çalışmalarla da ismini duyurmaya devam ederken son günlerde çıkan şarkısının adı da Yanar. Şarkıcı Uğur Özçelik, Yanar ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam ediyor.

 

Paylaş