Ana Sayfa ADS Her Zevke Uygun Hammer Jack Ayakkabı

Her Zevke Uygun Hammer Jack Ayakkabı

162
0
Paylaş

Her Zevke Uygun Hammer Jack Ayakkabı

Hammer  Jack’in  erkek  spor ayakkabı  modelleri, farklı tasarım ve renk seçenekleriyle müşterilerin beğenisine sunulmakta  ve  oldukça ilgi görmektedir.  Günlük giyim, spor ayakkabı ve yürüyüş ayakkabısı arasından seçim yapabilirsiniz. Hammer Jack spor ayakkabı erkek modeli, ince yapısı ile rakiplerinden sıyrılmayı başarmıştır. Dış mekân, spor ve günlük kullanım alanlarında dikkat çeken yüksek kaliteli taban ve dış tasarım varyasyonları bulunmaktadır. Fırsat ürün kategorisi altında sınırsız renk seçeneğine sahip ürünler satılmaktadır.

Hammer Jack ayakkabı çeşitli malzemeler, poliüretan, sentetik deri, kumaş, polyester,  triko,  pamuk polyester,  %100 polyester,  hakiki deri,  süet ve nefes alabilen kumaş teknolojisi ile üretilir.  Bu ürün kaymaz tabanı, düztabanı, gizli dolgusu, kalın tabanı, hafızalı sünger iç tabanı ve poliüretan iç tabanı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Hammer  Jack Ayakkabı Çeşitleri

Çok çeşitli çekiciliği olan Hammer jack ayakkabı kullanılan renkler,  hakiki deri kullanılan erkek casual spor ayakkabı modelleri için de popülerdir. Üst malzeme denilince hakiki deri, mikro fiber, süet, sentetik deri ve kumaş türleri açısından beklentileri karşılayan ayakkabılar tercih edilir. Kısıtlı formuyla da göz alıcı hammer jack ayakkabı bağcıklı, bağcıksız, bantlı ve slip -on ile dikkat çekiyor.  Hammer jack Erkek Spor Ayakkabı Beyaz ve Siyah, en çarpıcı renklerinden biridir. https://www.upup.com.tr/hammer-jack sitesinden ürünlere ulaşabilirsiniz.

Paylaş