Ana Sayfa ADS  Kurumsal Firmalara Özel Web Tasarım Hizmeti

 Kurumsal Firmalara Özel Web Tasarım Hizmeti

165
0
Paylaş

Kendi işlerini İnternet ortamında göstermek amacıyla birçok şirket İnternet sitesi oluşturmaktadır. İnternet sitesine hemen hemen tüm şirketler ihtiyaç duymaktadır. Biltek Tasarım ise şirketlerin web tasarım ihtiyacını gidermek için profesyonel bir kadro oluşturmuştur. Php, Html ve benzeri web tasarım dillerinde site tasarlayabiliyor ve en gelişmiş, en kaliteli şekilde müşterilerine sunuyor. İstanbul web tasarım şirketi olarak bilinen Biltek Tasarım, tüm bunların yanı sıra Web yazılım konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Kurumsal firmalara web tasarım konusunda destek olan Biltek Tasarım birçok kurumsal firma tarafından tercih edilmektedir. Site içerisinde yazılım ihtiyacı bulunuyorsa şirket bunu kısa süre içerisinde karşılıyor ve müşterilerine sunuyor.

 

Estetik Görünüme Sahip Olan Tasarımlar Biltek Tasarımda!

 

Biltek Tasarım, şirketlerin kendi müşterilerine en estetik görüntülerini göstermesine olanak sağlamaktadır. Kurumsal site oluşturup, müşterilerine satış yapabilmek adına yapılan yazılımlar da site içerisinde yer almaktadır. Yazılım ile tasarımı en estetik hale getirebilmek için gereken tüm çalışmalar en profesyonel şekilde yapılmaktadır. Biltek Tasarım aynı zamanda şirketlere hosting hizmeti de sağlamaktadır. Böylece site içerisinde yaşanacak en ufak problem Biltek Tasarım tarafından çözülecektir. Hosting hizmeti, site içerisindeki erişim hızını arttıracak şekilde tasarlanmıştır. İstanbul web tasarım şirketi olarak birçok firmanın sunucusunu kendi bünyesinde barındıran Biltek Tasarım, teknik destek de vermektedir. Böylelikle sitenin gelişimi daha kolay olacak ve çözüm süreci daha hızlı olacaktır.

 

Mobil Uyumlu Site Tasarımları

 

İnternet kullanıcılarının büyük oranı mobil kullanıcılar tarafından oluşuyor. Biltek Tasarım ise bunu fark edip, tüm tasarımlarını aynı zamanda mobile de uyarlıyor. Tasarlanan siteler tamamen mobil uyumlu bir şekilde çalışıyor. Ayrıca web yazılım konusunda destek alan müşteriler, mobilde de bu yazılımı kullanıcılarına sunabiliyor. Bireysel ve kurumsal web sitelerini tasarlayan Biltek Tasarım, insanların daha rahat bir şekilde kazanç sağlayabilmelerine olanak tanıyor. İstanbul web tasarım şirketi olarak birçok firmaya yardım etmesi referanslarının güçlülüğünün göstergesidir. Şirketlerin, müşterileri ile arasındaki bağı güçlendiren web yazılımları ve tasarımları Biltek Tasarım’da en uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Böylelikle şirketler müşterilerine daha kolay bir şekilde ulaşıp, yüksek oranlı satışlar gerçekleştirebiliyor.

 

Paylaş