Ana Sayfa ADS Miss hair tarak ile saçlarınızı düzleştirin

Miss hair tarak ile saçlarınızı düzleştirin

1321
0
Paylaş

Miss hair tarak ile saçlarınızı düzleştirin

                Bugün özellikle öğrenci hanımefendiler ve çalışan bayanlar saçlarını düzleştirmekten muzdarip. Çoğu kez saçlarını ellerini yakmaları ve işe, okula geç kalmaları da yanında cabası. Tüm bu problemlerden Miss hair tarak ile kurtulabilirsiniz. Hızlı ısınma özelliği ile 5 saniyede saçlarınızı düzleştirebilecek sıcaklığa gelen ve seramik uçları sayesinde saçlarınızı yakmayan yapısı ile düzleştirici tarağı denemenizde fayda var.

Ne gibi özellikleri var?

                Bahsi edilen saç düzleştirici tarak 28 Watt güç ile 220/50 Hz frekansla çalışmaktadır. Yükseliği maksimum 230 dereceye çıkmaktadır. Oynar başlıklı kablolu bağlantısı sayesinde saçınızın her yerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 5 saniye içerisinde yeterli sıcaklığa gelecektir. Hızlı ısınma özelliğine tedbir olarak ısı kontrol koruma devresi de bulunmaktadır. Bunun haricinde teknik özellikleri olarak;

  • Seramik ısıtıcı ile güvenilir kullanımı
  • 5 saniyede ısınabilme özelliği
  • Dijital gösterge paneli ile ısıyı kontrol edebilme
  • Otomatik kapanma özelliği
  • Ergonomik tasarımı sayabiliriz.

Bilindiği üzere saç düzleştiricilerin boyutu büyük olur. Halbuki miss hair tarak çantanıza rahatlıkla sığabilir. Ergonomik yapısı ile dilediğiniz an yanınızda taşıyabilir, gerektiğinde çıkarıp saçlarınızı dakikalar içerisinde düzleştirebilirsiniz. Kullanımı hususunda söylenmesi gerekenlerden bahsetmemiz gerekirse; ister ıslak ister kuru her türlü saça uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı tarak ile düz tarıyor gibi belki de hergün yaptığınız hareketi bu tarak ile yapın. Sonucu göreceksiniz.

Sipariş ve ödeme;

                Siz de http://www.misshairtarak.gen.tr/ ile dakikalar içerisinde saçlarınızı düzleştirmek istiyorsanız internet üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Size hem vakitten kazandıracak hem de saçlarınızı yakmayarak, onları yıpratmayarak düzleştirmenize yardımcı olacak, ergonomik yapısı ile her an yanınızda taşıyabileceğiniz Miss tarak için 49 lira ücret ödemeniz gerekiyor. İki ve daha fazla tarak siparişlerinde 8 lira kargo ücreti ödenmemektedir.

Paylaş