Ana Sayfa ADS 15 Mart 2022 107 Görüntüleme

Sanal Ofis Avantajları

Yeni bir iş edinen kişiler kurumsal anlamda faaliyet gösterebilmeleri için ofise ihtiyaç duymaktadır. Fiziki anlamada ofise ihtiyaç duymayan ve özgürce çalışmak isteyen kişiler sanal ofis çözümleri bulunmaktadır.

 

Bu çözümler kişilere saygınlık kazandırmakta, aynı zamanda oldukça düşük maliyetleri nedeniyle bütçelerine yük bindirmemektedir. sanal ofis çözümünü benimseyen kişiler öncelikle ofisin adres, telefon, idari işleri gibi formalitelerle değil işini nasıl daha ileriye taşıyabilirim konusuna odaklanırlar. Ayrıca sanal ofisin bulunduğu mahal avantajı da tanıtımda firmanın değerlendirilmesinde oldukça yarar sağlamaktadır.

 

Ofislerin Bulunması Gerekenler

 

İş yapılan sektöre göre ofis ihtiyaçları farklı olabilmektedir. sanal ofis bu ihtiyaçlar için kullanıcılara seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekler arasında tebligatlar için adres, posta kutusu, faks ve telefon, fiziki ofis kullanımı ve ofis içi ikramlar ve toplantı salonu kullanım yer almaktadır.

 

Seçeneklerin bazıları bazı sektörlerde yoğun, bazı sektörlerde ise hiç kullanılmasına ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu nedenle sanal ofislerde ihtiyaç duyulan seçenekleri satın alma, ihtiyaç duyulmayana ücret ödememe imkânı tanımaktadır. Bu sayede ofis için gerekli olan her şey ekonomik ücret imkânı ile sahip olunabilmektedir.

 

Sanal Ofisin Hizmet Detayları

 

Sanal ofislerin adresleri vergi levhalarında gösterilebilmekte bu sayede iş yapılan kişiler üzerinde olumlu imaj elde edilebilmektedir. Ofis adresini kullanarak kargo gösterisi teslim alınabilir. Faaliyet yürütülürken tamamen çözüm odaklı dinamik olarak müşteri desteği sağlanmaktadır.

 

Ofislere fiziki olarak ihtiyaç duyulduğunda keyif içerisinde çalışma imkânı sağlanmakta, sınırsız çay, kahve gibi çeşitli ikramlar sunulmaktadır. Müşterilerin iş geliştirme ve sosyal etkinlik olarak toplantı düzenlemeleri yapılmaktadır. Firma tanıtımlarında güven öğesi taşıyan unsurlardan bir tanesi de sabit telefon numarası, aranma esnasında firma ismi ile karşılanmasıdır. Sanal ofisiniz bu imkânı mesai içlerinde sağlamakta, mesai dışında ise telesekreter hizmeti sunmaktadır.

 

Firma için gelen fakslar istenen her yerden ulaşılabilmesi için elektronik posta ile gönderilmektedir. Müşteri veya çalışanlarla ihtiyaç duyulduğunda toplantı yapılabilecek tam donanımlı, güçlü alt yapıya sahip toplantı odaları mevcuttur.

 

Toplantılarda katılımcıların karşılanması, ikram faaliyetleri, yazıcı, tarayıcı, yazı tahtası, flip chart, projeksiyon cihazı, faks ve internet altyapısının kullanılması hizmet kapsamına dâhildir.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.