Ana Sayfa ADS Teknolojik Ekipmanlı Tesisatçı

Teknolojik Ekipmanlı Tesisatçı

1556
0
Paylaş

Teknolojik ekipmanlı tesisatçı her tür binada doğal gaz ile ısınan radyatörleri petek temizliği işlemleri ile daha randımanlı çalışmasını hedeflemektedir. Isınmakta zorlanan, ılık kalan petek sorunu oda sıcaklıklarının düşmesine neden olur. Elektronik cihazımızdaki iki kabloyu havlupana bağlar ve petek içindeki maddeleri çözünmesini sağladıktan sonra birkaç saat içinde tahliye ederek sonuca ulaşırız.

Teknolojik ekipmanlı tesisatçı olarak sifon su tesisatçısı onarım hizmetlerimizin her zaman olduğunu belirtmek istiyoruz. Sifon hortumunun değiştirilmesi, daha az fayans kırılarak çalışmanın yapılmasına önem veriyoruz. Özellikle fayansın, duvarın içerisine yerleştirilen plastik sifon su borusunun yerini özel cihazlar ile bulabiliyoruz. Binanızdaki problem belki küvet veya lavabo tıkanması şeklinde bir sorunda olabilir. Her iki sistemde sıvı atık ünitesi olduğu için elimizde bulunan su basınçlı elektronik cihazlar ile yalnızca gider içinin su ile yıkanmasını sağlayarak ve bunu da kameralı teyidini alarak işlemleri yapabiliriz. Radyatör su sızdırması, damlatması veya iyi ısınmaması gibi şikâyetlerde özel kapatıcı kimyasallar ve içini temizleyecek solüsyonlar dâhil hepsi için hepsi bir arada çözümleri sizlere sunuyoruz.

Teknolojik ekipmanlı tesisatçı ile lavabo giderinden koku gelmesi, lavabo küvetinin taşması veya tıkanıklık açma gibi işlemlerde kesinlikle güvenilecek bir firmayız. Lavaboyu en iyi temizleyen ürün bizde bulunan lavabo açma makinesidir ve bunu basınç ayarı yapılarak su püskürten mekanizma ile yerine getiriyoruz. Plastik lavabo borusunu kırmadan yalnızca içindeki atıkların tıkanmaya neden olan nesnelerin özellikle kamera ile takibini yaparak ortadan kaldırma işlemi için bizi arayınız veya http://tesisatci.info/ sitemizi ziyaret ediniz.

Paylaş