Ana Sayfa ADS Tuğra Danışmanlıkta Sunulan Hizmetler

Tuğra Danışmanlıkta Sunulan Hizmetler

88
0
Paylaş

TSE Belgesine sahip olmak bir firmanın öne çıkması için önemli bir gerekliliktir. Bu belge sayesinde bir firma adını daha kolay bir şekilde duyurabileceği gibi ürün ve hizmetlerini daha nitelikli bir hale getirir. Ayrıca ülkemizdeki gerekli standartlara göre üretim yaptığını gösterir. Bu nedenle firmalar TSE belgesi almaya hak kazanmak için başvuruda bulunur. Bu süreçte size www.tugradanismanlik.com size danışmanlık hizmeti sunacaktır.

TSE Belgesi İçin Hangi Kontroller Yapılır?

Bir firma TSE belgesi edinmek için öncelikle kendi alanında gerekli standartlara sahip olmalıdır. Bu koşulları sağladıktan sonra firma başvuru yaparak TSE belgesi elde edebilir. Ancak firma bir dizi kontrolden geçirilir. Bu kontroller arasında şunlar yer alır:

-Üretim yapılan ortamın gerekli standartlara uygunluğu kontrol edilir.

-Firmanın sürekli olarak bu standartları sağlayıp sağlayamayacağı kontrol edilir.

-Firmanın oluşturduğu kalite zinciri kontrol edilir.

-Ürün veya hizmetle ilgili kalite kontrolü yapılır.

-Ürünlerle ilgili farklı deneyler ve testler gerçekleştirilir.

-Tüm inceleme ve kontrol işlemleri kaydedilir.

Bu adımları geçtikten sonra uygun görülürse TSE belgesi alabilirsiniz. Ancak www.tugradanismanlik.com deneyimi sayesinde bu süreç sizin için daha kolay olacaktır.

TSE Etiketi Olan Bir Ürünün Özellikleri Nelerdir?

TSE etiketi olan bir ürün çeşitli kontrollerden geçirilmiş ve insan sağlığı için uygundur. Tüketiciler TSE etiketi olan bir ürünü olmayan bir ürüne göre tercih etme olasılığı oldukça yüksektir. Çünkü TSE belgesine sahip olan ürünler denetlenmiştir ve diğer ürünlere göre daha çok güvenilirdir. Özellikle pek çok kişi TSE etiketi olmayan ürünlerden kaçınır. Bu nedenle Tuğra Danışmanlık rehberliğinde firmanıza TSE belgesi edinmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş