Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Ali Ay Bursaspor’a aday olacak mı?

Bursaspor Divan Kurulu, kulübün sahipsiz kalmaması için aktif rol alarak şehri harekete geçirmeyi amaçlıyor. Güçlü bir yönetim kadrosu oluşturmak amacıyla yoğun görüşmelerini sürdüren Divan Kurulu, Bursaspor’u daha da ileriye taşıyacak bir liste etrafında birleşmeyi hedefliyor.

Ali Ay Bursaspor’a aday olacak mı?

Bursaspor Divan Kurulu, kulübün geleceği için önemli bir adım atarak eski başkanlardan Ali Ay ile görüşme gerçekleştirdi. Önümüzdeki 2 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesi, aday çıkıp çıkmayacağı merak konusu olurken, Bursaspor’un kaderinin Sütaş Timsah Park’ta belirleneceği belirtiliyor.

Mevcut yönetimin cuma günü Divan Kurulu’na istifasını sunacağı bilgisi verilen yeşil-beyazlı kulüpte, aday çıkmaması durumunda kayyum atanması söz konusu olacak.

Ali Ay ile yapılan görüşmede net bir sonuç alınamadığı ifade edilirken, Divan Kurulu’nun şehrin önde gelen isimleriyle görüşmeler yaparak destek arayışını sürdüreceği belirtiliyor.

SON GÜN 25 HAZİRAN

Bursaspor’da 1 milyar 200 milyonu aşan borç nedeniyle başkan adaylarının çekimser kaldığı bilgisi yer alırken, yönetim listelerinin 25 Haziran Pazar günü Divan Başkanlık Kurulu’na teslim edilmesi gerektiği vurgulanıyor. 25 Haziran tarihine kadar bir adayın çıkmaması durumunda, Bursaspor Kulübü’nün Kayyuma kalma olasılığı oldukça artıyor. Mevcut yönetimin de istifa ettiği zaten biliyor.

Bursaspor 2 Temmuz’da yeniden Olağanüstü Kongre’ye gidecek. Şu dakika itibari ile kimse adaylık başvurusunda bulunmadı. Ali Ay’ın başkanlık için ismi sık sık geçmeye başladı, ama Ali Ay’ın başkanlık düşüncesinin olmadığı belirtildi.

Bursaspor’dan 20 Milyon Euro alacağı bulunan Ali Ay ile şehrin önemli isimlerinin görüştüğü fakat bu görüşmeden bir netice çıkmadığı belirtildi.