Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Şehit İlhan Varank Ortaokulu’ndan İngilizce müzikal

Şehit İlhan Varank Ortaokulu’ndan İngilizce müzikal

Şehit İlhan Varank Ortaokulu’ndan İngilizce müzikal tüm detaylar haberimizin devamında…

Şehit İlhan Varank Ortaokulu'ndan İngilizce müzikal

Mardin’de Şehit İlhan Varank Ortaokulu senesonu etkinlikleri “English Day” kapsamında Artuklu Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Şehmus EDİS (MARDİN İGFA)
Mardin’in Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan, Şube Müdürü Şeyh Davut Kösesoy, Okul Müdürü Ramazan Nergiz  ve öğrenci Velileri katıldı. “English Day” kapsamında öğrenciler İngilizce dilinde çeşitli müzikal, tiyatro, şiir, oratoryo etkinlikleriyle göz doldurdu. 

Gösteriyi sonrasında senesonu etkinliklerinde emeği geçen okul idaresi, İngilizce öğretmeni Tuğba Kösesoy ve öğrencilerine teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan “Dünya dili olan İngilizce’yi 7’den 70’e her bireyin konuşabilmesi çağımızın bir gerekliliği olduğunu ifade etti.

 Duyan”, Böylesine İngilizce dilini sevdiren ve konuşma pratiğini öncülleyen etkinlikler küçük yaştaki öğrenciler için büyük önem taşımaktadır. Ayrıca bu tarz etkinlikler öğrencilerin özgüvenini arttırdığı gibi sosyal ve kültürel gelişimlerine de olumlu katkı sağlamaktadır. Öğrencilerimize ve emeği geçen Tuğba öğretmenimize bu güzel etkinlikleri için teşekkür ederim ”dedi.

Program sonunda öğrenci ve öğretmenler günün anısına hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler.

Kaynak: IFGAmobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com