Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
yalova haber

İzmit’te afetzede gençlere YKS öncesi son ders

İzmit’te afetzede gençlere YKS öncesi son ders, YKS sınavına son 5 gün kaldı. Öğrenciler için zorlu günler… Tüm detaylar haberimizin devamında…

İzmit’te afetzede gençlere YKS öncesi son ders

Afet bölgesinde sınava hazırlanan gençlere yönelik çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi Çınar Akademi eğitmenleri önümüzdeki hafta sonu (17-18 Haziran) gerçekleştirilecek YKS öncesi son ders ve soru çözümlerini yaptılar.

İzmit Belediyesi’nin eğitimde fırsat eşitliği sağlamak adına hizmete sunduğu Çınar Akademi, deprem bölgesinde de öğrencilere destek veriyor. Çınar Akademi, İzmit Belediyesinin Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta kurduğu Çadır Yaşam Alanları içindeki Türkiye Akademi Eğitim Konteynerinde YKS hazırlığını tamamlandı.

Adıyaman ve Kahramanmaraş bölgelerindeki eğitim için  Fizik, Kimya ve Tarih branşlarından öğretmenler bölgeye giderek öğrencilerle sınav öncesi son ders anlatımı ve soru çözümleri yaptılar. Derslerin tamamlanmasının ardından 17-18 Haziran tarihinde YKS’ye girecek olan öğrencilere hediye takdiminde bulunuldu.

YKS NE ZAMAN YAPILACAK? KAÇ GÜN KALDI?

Birçok öğrenci sınava ne kadar kaldığını oldukça merak ediyor. Bu nedenle Haber Eylül olarak öğrencilerimize yks sayacı hazırladık ve istediği zaman girip sayacı takip edebilirler. Sayaca ulaşmak için tıklayın.

Kaynak: IFGA