Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
yıldırım belediyesi
osmangazi belediyesi

BabaFest’te renkli görüntüler

BabaFest’te renkli görüntüler

BabaFest’te renkli görüntüler tüm detaylar haberimizin devamında…

BabaFest'te renkli görüntüler

Nevşehir Belediyesi tarafından Babalar Günü dolayısıyla düzenlenen “Babafest” etkinliğinde babalar ve çocukları doyasıya eğlendi. Çeşitli oyun ve yarışların gerçekleştirildiği etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Nevşehir Belediyesi tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenen “Babafest” Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi önünde yapıldı. Aileleri ile birlikte Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’ne gelen çocuklar, hazırlanan etkinlik alanlarında düzenlenen oyun ve yarışmalara katılarak alanda oluşturulan platformlarda fotoğraf çektirdi.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları Topluluğu’nun gösteri sunduğu programda, katılımcılara çeşitli ikramlarda da bulunuldu.

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran beraberinde Başkan Yardımcıları Nafiz Dirikoç ve Furkan Feralan ile birlikte babalar ve çocukların heyecanlarına ortak olarak onlarla birlikte yarışmalara katıldı.

Belediye Başkanı Mehmet Savran, bu sene üçüncüsünü düzenledikleri “Babafest” ile babalar ve çocuklarının güzel bir hafta sonu geçirdiklerini belirterek tüm babaların günlerini tebrik etti.

Kaynak: IFGAmobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com