Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bugün Bursa hava durumu nasıl olacak? 2 Haziran Cumartesi Hava Durumu

Bugün Bursa hava durumu nasıl olacak? 2 Haziran Cumartesi Hava Durumu

Bursa da bugün hava durumu şaşırtıyor! Sabah saatlerinde hava oldukça sıcak ve bunaltıcı idi. Saatler ilerlemesinin ardından hava durumu kötüleşmeye başladı. İşte Bursa 2 Haziran akşamı ve gecesi nasıl olacak? sorusu ile ilgili tüm cevaplar…

Meteoroloji Müdürlüğü tarafından alınan verilere göre Bursa da bugün hava yağışlı olacağı bildirildi. Alınan bilgiye göre günün ilerleyen saatlerinde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Uzmanlardan alınan bilgi doğrultusunda sağanak yağışın etkili olabileceği belirtildi.

Bursa hava durumu 2 Haziran 2023
Bursa hava durumu 2 Haziran 2023

Rüzgar hızı yer yer değişiklik göstermekle beraber ortalama rüzgar hızı 2 km/saat ile en yüksek rüzgar hızı da 24 km/saat olması bekleniyor.

Hava sıcaklığı gün içerisinde 30 dereceleri geçmiş iken bu saatte hava durumu 25 derece dolaylarında izlemekte. Günün ilerleyen saatlerinde hissedilen hava durumunda bir düşüş bekleniyor fakat yine de en düşük hava durumu için 16 derece hissedilen sıcaklık beklentisi var.

Saatlik Bursa Hava Durumu 2 Haziran 2023
Saatlik Bursa Hava Durumu 2 Haziran 2023

Nem oranı ise yüzde 79 ile yüzde 96 seviyelerinde hareket etmesi bekleniyor. Geceye kadar ki beklenen saatler de ki hava durumu yukarı da yer alan görsel de ki gibi olacaktır.