Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
yıldırım belediyesi
osmangazi belediyesi

Bursa BTSO Borç Yapılandırması: 1. ve 2. Taksit Son Ödeme Tarihi 31 Temmuz 2023!

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) yapılandırma sürecinde hatırlatıyor: 7440 sayılı kanun kapsamında, borç yapılandırmasının 1. ve 2. taksit ödemelerinin son günü 31 Temmuz 2023 Pazartesi. Ödemelerin aksatılması, yapılandırmayı iptal edebilir. Unutmayın, avantajları kaçırmamak için zamanında ödeyin!

Bursa BTSO Borç Yapılandırması: 1. ve 2. Taksit Son Ödeme Tarihi 31 Temmuz 2023!

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), 7440 sayılı yapılandırma kanunu kapsamında yapılan borç yapılandırması için önemli bir hatırlatma yaptı. BTSO’dan gönderilen mesajda, 1. ve 2. taksit ödemelerinin son gününün 31 Temmuz 2023 Pazartesi olduğu belirtildi. Borçlu mükelleflere yönelik yapılan bu bilgilendirme mesajında, ödemelerin zamanında yapılmaması durumunda yapılandırmanın mevzuat gereği iptal edileceği vurgulandı.

BTSO, yapılandırma sürecine dahil olan tüm mükellefleri ödemelerini zamanında yapmaları konusunda uyardı. Yapılandırma kapsamında ödeme yapan mükelleflerin ise bu mesajı dikkate almamaları gerektiği belirtildi.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, yapılandırma sürecinin başarıyla sonuçlanması için borçluların ödemelerini zamanında gerçekleştirmelerini ve kanunun getirdiği avantajlardan faydalanmalarını önemle vurguladı.

Btso borç ödeme nasıl yapılır?

Arama motorlarına “btso borç ödeme” yazarak BTSO’nun sitesine giriş yapıyorsunuz. Ardından açılan sayfa da Oda Sicil No ve Resim doğrulama kodu girdikten sonra Sorgula butonuna basıyorsunuz, hemen aşağıda borç tutarı çıkacaktır.

 

btso borç ödeme
btso borç ödeme

Ödemelerinizi Ziraat Kredi kartı, Halkbank kredi kartı ve diğer kredi kartlarından yapabilirsiniz. İsteğe bağlı dai belirtilen iban’a göndererek ödeme yapabiliyorsunuz.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com