Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bursa Büyükşehir Belediyesi 24 Ekim Salı akşamı Kudüs’ü Savunmak, gerçek bağımsızlığı savunmak paneli

Kudüs’ü savunmak, gerçek bağımsızlığı savunmaktır adlı panele Bursa halkı davetlidir. Bursa büyük şehir belediyesi tarafından 24 Ekim Salı 20.00 da başlayacak panele Prof. DR Adem Apak, Prof. Dr. Muhammet Tarakçı, Dr. Erkan Aydın, Ahmet Faruk Asa(Ortadoğu Araştırmacısı) katılım sağlayacaktır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi 24 Ekim Salı akşamı Kudüs’ü Savunmak, gerçek bağımsızlığı savunmak paneli

Kudüs’ü savunmak, gerçek bağımsızlığı savunmaktır adlı panele Bursa halkı davetlidir. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 24 Ekim Salı 20.00 da başlayacak panele Prof. DR Adem Apak, Prof. Dr. Muhammet Tarakçı, Dr. Erkan Aydın, Ahmet Faruk Asa (Ortadoğu Araştırmacısı) katılım sağlayacaktır. Kudüs’ün sadece Gazze tarafından değil tüm İslam milletleri tarafından savunulması gerektiğini de söyleyebiliriz.

Bursa büyük şehir belediyesi kudüs ve biz konulu paneli 24 10 2023
Bursa büyük şehir belediyesi kudüs ve biz konulu paneli 24 10 2023

Kudüs ve biz panelini gerçekleştirmek için düğmeye basan Bursa Büyük Şehir Belediyesine gösterdiği özveriden dolayı teşekkür ederiz. Halkın da katılabileceği bu panelde konuşma yapacak isimlerde Ortadoğu konusunda bilirkişilerdir. Gerçek bir bağımsızlık Kudüs’ü savunmaktan geçer. Sadece bu bakımdan değil ölen çocuklar kadınlar sivil halk için çözüm yolları üretilmelidir.

Program ne zaman?

Bursa Büyük Şehir Belediyesi bünyesinde hazırlanan panel 24 Ekim Salı saat 20.00 da gerçekleşecektir. Bu akşam gerçekleşecek panele halkımızı da davet ediyoruz. Bursa Büyük Şehir Belediyesinin canla başla çalıştığı her dönemde görülmektedir. Sadece kendi ülkemizdeki sorunları ele almakla kalmayıp ülkemizin dışındaki sorunlara da göz yummadığımızı belirtmek isteriz.