Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bursa da bugün, güne soğuk hava ile başladık!

Bursa da bugün, güne soğuk hava ile başladık!

Bursa hava durumu sabahın ilk saatlerinde tüyler ürpertici bir soğuk hava ile güne merhaba dedik. Uykudan kalkıp dışarı ilk çıktığınız zaman içinizde bir soğukluk hissediyorsunuz. Ama günün ilerleyen saatleri ile Bursa ısınmaya başladı.

Bursa hava durumu 5 Haziran 2023   Görsel: Haber Eylül
Bursa hava durumu 5 Haziran 2023 Görsel: Haber Eylül

Bursa’nın havası gerçekten birçok şehirden farklı, ülkemizde nerede ise gitmediğim şehir kalmadı diyebilirim ama bu kadar değişken havaya sahip bir şehir daha görmedim. Ama soğuk başlayan günün ilk saatleri, öğle vakitlerinin gelmesi ile birlikte ısınmaya başladı.

Kış havası ile başlayan gün yaz havasını ardından getirdi. Bir gün içerisinde üç farklı mevsimi rahat yaşayabildiğimiz Bursa da bugün hava durumu oldukça güzel gidiyor. Akşam saatlerine kadar hava sıcaklığı 24 dereceye kadar çıkacak, güneş sıcaklığının daha yüksek olmasını bekliyoruz.

5 Haziran 2023 Bursa hava durumu    Görsel: weather.com
5 Haziran 2023 Bursa hava durumu Görsel: weather.com

Güneşin batmaya başlaması ile birlikte hava sıcaklığında ani bir düşüş beklemekteyiz. İlerleyen saatlerde hele ki gece saatlerinde hava durumu 13 dereceye kadar düşmesi bekleniyor. Gün içerisinde ki nem oranı ise en düşük yüzde 66 seviyelerine gelmesi ile birlikte en yüksek de yüzde 89 seviyelerine kadar gelmesi bekleniyor.

5 Haziran 2023 Bursa hava durumu  Görsel: Meteoroloji Müdürlüğü
5 Haziran 2023 Bursa hava durumu Görsel: Meteoroloji Müdürlüğü

Nem oranının yüksek olduğu vakitlerde özellikle yağmur beklemekte fayda olduğunu hatırlatabiliriz. Rüzgar hızı değişiklik göstermekle beraber en düşük 3 km/saat ile en yüksek de 41 km/saat bekleniyor.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com