Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bursa Emniyet Müdürü değişti

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından imzalanan kararname, Resmi gazetede yayınlanarak duyuruldu. Kararname kapsamında toplam 52 ilin emniyet müdürü değişti. Bunlardan biri de Bursa…

Bursa Emniyet Müdürü değişti

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından imzalanan kararname Resmi Gazete’de yayımlandı ve toplamda 52 şehrin emniyet müdürlerinde değişiklik oldu.

Kararname kapsamında, Bursa dahil 24 ilin emniyet müdürü Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanırken, Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Polis Başmüfettişleri Selami Yıldız ve Caner Tayfur ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Başkanı Mahmut Çorumlu da kararnameyle Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atanan isimler arasında yer aldı.

Emniyet Müdürleri tam listesi için tıklayın

sabit akın zaimoğlu
sabit akın zaimoğlu

İSTİHBARAT BAŞKANI BURSA’DA

28 Eylül 2019 tarihinde Bursa İl Emniyet Müdürü olarak görev yürüten 1. Sınıf Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, Emniyet Genel Müdürlüğü’ne atanması sonucunda Bursa’daki görevinden ayrıldı. Bu değişiklikle birlikte, İstihbarat Başkanı olarak görev yapan Dr. Sabit Akın Zaimoğlu, boşalan koltuğa atandı. Böylece Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’nde önemli bir görev değişimi yaşandı ve Dr. Sabit Akın Zaimoğlu yeni görevine başladı.