Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bursa güne soğuk hava dalgası ile başladı

Bursa hava durumu bakımından çok farklı bir şehir, sabah öğleden önce soğuk iken öğleden sonra da aynı beklenti oluşur, ama Bursa tamamen farklı.

Bursa güne soğuk hava dalgası ile başladı

Bursa 8 Haziran 2023 hava durumu sizler için detaylı bir şekilde inceledik. Günün ilk saatlerinden son saatlerine kadar, hava sıcaklığı, rüzgar hızı, nem oranı, yağış hakkında detaylı bilgileri inceledik.

Bursa gece saatlerinde oldukça sıcak hava ile günü tamamladı. Gecenin ilerlemesi ve Dünya’nın soğuması ile birlikte, hava durumu da oldukça soğumaya başladı. Günün ilk saatlerinde 17 dereceye kadar düşen sıcaklık ardandan günün ilerleyen saatlerinde ki yüksek hava sıcaklıkları çok dengesizlik yaşatıyor.

8 Haziran 2023 Bursa hava durumu Görsel: Weather
8 Haziran 2023 Bursa hava durumu Görsel: Weather

Sabah evden çıkarken, yağmurluk ve şemsiye ile çıkmayı düşünün birçok vatandaş bu saatlerde terleyebiliyorlar. Günün bu saatinde hava sıcaklığı 26 derece olarak hissedilirken öğle saatlerinde 30 dereceye kadar hissedilen sıcaklık tahmin ediliyor.

Gün içerisinde bulutlu hava hakim olması beklenirken, ilerleyen saatlerde güneşli ve bulutlu hava bekleniyor. Sabah saatlerinde ki edinilen bilgiye göre yüzde 30 yağış bekleniyordu ama şuanda yağış da beklenmiyor.

8 Haziran 2023 Bursa hava durumu Görsel: Meteoroloji
8 Haziran 2023 Bursa hava durumu Görsel: Meteoroloji

Gün içinde rüzgar hızı en düşük 3 km/saat beklenirken en yüksek ise 28 km/saat olması bekleniyor. Mevsim normaline göre nem oranı ise en düşük yüzde 76 ile en yüksek yüzde 96 arası olması bekleniyor. Nem oranının yüksek olması hissedilen sıcaklık seviyesinin de artmasını sağladığını unutmamak gerekiyor.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com