Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Video
osmangazi belediyesi

Bursa’da bugün hava nasıl olacak? 12 Haziran 2023 Meteoroloji açıkladı: Bursa hava durumu raporu… 

Bursa’da bugün hava durumu nasıl? Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre 12 Haziran 2023 Pazartesi günü için Bursa hava durumu raporunu açıkladı! Bursa genelinde sabahın ilk saatlerinde hava parçalı bulutlu iken, ilerleyen saatler de güneşli hava etkili olması bekleniyor. Termometreler gölge sıcaklığının 27 dereceye kadar yükseleceğini gösteriyor. İşte, Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

VİDEOYU PAYLAŞ

Meteoroloji Müdürlüğünün Bursa için hazırlamış olduğu yeni hafta hava durumu tahmin raporuna göre bursa genelinde sağanak yağış uyarasını yaparken, hafta ile ilgili de detaylı bilgiler paylaştı. İşte detaylar…

Haftanın ilk günü Bursa etkili sıcaklık ile başlıyor. Sabah saatlerinde hava sıcaklıkları 17 derece ile başlarken gökyüzü parçalı bulutlu bir havaya hakim durumda bulunuyor. Güneşin parlaması ile birlikte hava durumu daha da iyileşmeye başlıyor.

Öğle saatlerinin gelmesi ile birlikte hava durumu parçalı bulutlu ve güneşli bir havaya hakim seyrediyor. Öğle saatlerinin yaklaşması ile birlikte hava durumu 22 dereceye kadar çıkıyor.

Öğle saatlerinde günün en yüksek sıcaklıkları beklenirken, parçalı bulutlu ve rüzgarlı bir hava hakim oluyor. Nem oranı ise yüzde 70 dolaylarında hakimiyetini sürdürüyor. Hava sıcaklığı ise termometreler güneşin en dik olduğu saatlerde gölge sıcaklığını 25 derece gösteriyor.

Öğle saatlerinden sonra ise hava durumunda biraz stabil seyir bekleniyor. Parçalı bulutlu güneşli bir hava hakimiyetini sürdürüyor. Ama rüzgar hızlı yine saatte 36 km/saat seviyelerinde ilerliyor. Sıcaklık ise 24 dereceye doğru düşüş eğilimine giriyor.

Akşam saatlerinde ise sıcaklık güneşin yok olması ile birlikte hızlı bir düşüş eğilimine giriyor. Hava sıcaklığı akşam saatlerinde 19 dereceye kadar düşmesi bekleniyor. Ama rüzgar hızı 19 km/saat seviyelerine düşerken nem oranında artış bekleniyor.

Bursa'da bugün hava nasıl olacak? 12 Haziran 2023 Meteoroloji açıkladı: Bursa hava durumu raporu...  Görsel: Weather
Bursa’da bugün hava nasıl olacak? 12 Haziran 2023 Meteoroloji açıkladı: Bursa hava durumu raporu…  Görsel: Weather

SICAKLIK ARTIYOR, HAFTASONU YAĞIŞ BEKLENİYOR

Sıcaklıkların bu gün itibari ile artması bekleniyor. Bursa hava durumu bugün sıcaklık seviyesi 25 derecelere kadar çıkması beklenirken, ilerleyen günlerde daha etkin bir sıcak hava bekleniyor.

Bursa'da bugün hava nasıl olacak? 12 Haziran 2023 Meteoroloji açıkladı: Bursa hava durumu raporu 5 günlük
Bursa’da bugün hava nasıl olacak? 12 Haziran 2023 Meteoroloji açıkladı: Bursa hava durumu raporu 5 günlük

Özellikle 13 Haziran Salı günü Bursa da hava durumu sıcaklıkların arttığını gösteriyor fakat güneşin bulutlar altında kalması basık bir hava oluşturması bekleniyor. Ama nem oranın yüzde 96 seviyelerine kadar ilerlemesi yağmur ihtimalini arttırıyor.

16 Haziran Cuma günü ise haftanın ilk etkili yağışı bekleniyor. Gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Hava durumu ise en düşük 18 derece olması beklenirken, en yüksek ise 30 derece olması bekleniyor. Rüzgar hızı 6 km/saat ile oldukça stabil seyredecek. Bu da gün içerisinde sık sık yağışın olmasını gösteriyor.

Kaynak Meteoroloji Müdürlüğü ve Weather

DİĞER VİDEOLAR

TÜMÜ
mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com