Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bursa Hava Durumu, Pazar sabahına yağmurla uyandık

Bursa Hava Durumu, Pazar sabahına yağmurla uyandık

Bursa hava durumu her gün bir sonra ki günü tutmuyor, hatta bir saat diğer bir saati tutmuyor da diyebiliriz. 4 Haziran 2023 Pazar günü Bursa hava durumu gün içerisinde ara ara yağış gözükmekte.

4 Haziran 2023 Bursa hava durumu
4 Haziran 2023 Bursa hava durumu

Hafta sonu gelmesi ile birlikte havaların soğuması etkili bir şekilde hissedildi. Hava sıcaklığı 30 dereceden 15 dereceye kadar keskin bir düşüş yaşadı.

4 Haziran Bursa hava durumu

Günün ilk saatlerinden itibaren ara ara yağmur yağışları devam etti. Gün içerisinde 15:00 ile 17:00 arasında Bursa genelini kapsayan bir yağış bekleniyor. Hava genel olarak gün içerisinde bulutlu seyredecek.

Hava sıcaklığı gün içerisinde gece saatlerine kadar 19 derece sıcaklığı bekleniyor. Alınan bilgilere göre gece yarısından itibaren ise hava sıcaklığı 17 dereceye kadar düşecek.

4 Haziran Bursa saatlik hava durumu Görsel: mgm.gov.tr
4 Haziran Bursa saatlik hava durumu Görsel: mgm.gov.tr

Gün içerisinde etkili bir rüzgar beklenmez iken, rüzgarın hızı minimum 5 km/saat olması beklenirken en yüksek ise 13 km/saat olarak bekleniyor.

Bursa da hava sıcaklığı düşerken nem oranında ise hızlı bir yükseliş gözleniyor. Hava da ki nem oranı en düşük yüzde 59 seviyeleri bekleniyor en yüksek ise yüzde 96 seviyesi beklenmekte.