Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bursa hava durumu: Sıcak bir gün sonrası!

Dün aşırı sıcakların etkin olduğu bir gündü. Nerede ise Bursa’da bu şekilde sıcak hava ile karşı karşıya kalmamıştık. İşte 27 Temmuz 2023 Bursa hava durumuna ait veriler…

Bursa hava durumu: Sıcak bir gün sonrası!

Bursa hava durumu dünün ardından tam zıt bir hava ile uyanarak bizi her zaman ki gibi şaşırtmadı!.. Bursa 27 Temmuz 2023 hava durumu meteoroloji müdürlüğü tarafından elde edilen verilere göre saat 12-15 arasında gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Sabah saatlerinde hava biraz sıcak iken günün ilerleyen saatlerinde 22 dereceye kadar çıkması bekleniyor. İşte merak edilen Bursa hava durumuna ait veriler…

Sabah saatlerinde parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklık 34°C olacak ancak hissedilen sıcaklık 38°C olacak. Nem oranı %48 ve ortalama rüzgar hızı 9 km/sa. Maksimum rüzgar hızı ise 47 km/saat olacak.

Öğle saatlerinde hava gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Sıcaklık 30°C, hissedilen sıcaklık 33°C ve nem oranı %60 olacak. Rüzgar hızı 12 km/saat ortalama seviyede olacak ve maksimum rüzgar hızı 42 km/saat olacak.

3 Saatlik Bursa hava durumu

3 saatlik bursa hava durumu 27.7.2023
3 saatlik bursa hava durumu 27.7.2023

İkindi saatlerine doğru parçalı bulutlu hava devam edecek. Sıcaklık 28°C, hissedilen sıcaklık 30°C ve nem oranı %62 olacak. Ortalama rüzgar hızı 15 km/saat ve maksimum rüzgar hızı 39 km/saat olacak.

Akşam saatlerinde az bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklık 25°C ve hissedilen sıcaklık 25°C olacak. Ancak nem oranı %76 olacak. Rüzgar hızı 3 km/saat ortalama düzeyde olacak ve maksimum rüzgar hızı 37 km/saat olacak.

Gece saatlerinde açık bir hava hakim olacak. Sıcaklık 22°C ve hissedilen sıcaklık 22°C olacak. Nem oranı %74 ve ortalama rüzgar hızı 2 km/saat olacak. Maksimum rüzgar hızı ise 13 km/saat olacak.

Perşembe günü için bu şekilde hava durumu öngörülmektedir. Günlük aktivitelerinizi bu bilgiler ışığında planlayabilirsiniz.