Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bursa Orhangazi’de ekmeğe zam yapıldı

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde 200 gram ekmek 5 TL’den satılıyordu, fakat ekmek fiyatı 7,5 TL olarak yükseltildi. Orhangazi yeni ekmek fiyatı bayram öncesinde mi bayram sonrasında mı geçerli olacağı konusunda bilgi verilmedi.

Bursa Orhangazi’de ekmeğe zam yapıldı

Orhangazi Fırıncılar ve Unlu Mamüller Kooperatifi, yaptığı açıklamaya göre ekmek fiyatlarına zam geldi. Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından sağlanan fırıncılara ucuz un desteğinin sona ermesi, asgari ücrete gelen zam ve akaryakıt zammı ekmek fiyatlarını tetikledi.

Bursa‘nın Orhangazi ilçesinde 5 TL’ye satılan 200 gram ekmek fiyatı 7,5 TL olarak güncellendi. Fakat ekmek fiyatı, kurban bayramı öncesi mi sonrası mı geçerli olacak bu konu da tarih belirtilmedi.

Orhangazi Fırıncılar ve Unlu Mamüller Kooperatifi, içe genelinde geçerli olmak üzere ekmeğe zam kararı aldı. Alınan karar doğrultusunda Orhangazi ekmek fiyatları değişiklik gösterdi. Buna göre;

  • 5 TL’ye satılan 200 gram ekmek 7,5 TL,
  • 10 TL’den satılan 400 gram ekmek 15 TL,
  • 800 gram Trabzon ekmeği ise 30 TL oldu.

 mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com