Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
yıldırım belediyesi
osmangazi belediyesi

Bursa Otobüs Terminali’nde bayram yoğunluğu yaşanıyor!

Kurban Bayramı yaklaşması ve okulların da tatil olması sebebi ile Bursa Otobüs Terminali’nde aşırı yoğunluklar başladı. Bursa dışına hem tatil için hem de bayram için giden vatandaşlar otogarın yolunu tutuyor.

Bursa Otobüs Terminali’nde bayram yoğunluğu yaşanıyor!

Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali çalışanları tarafından elde edilen bilgilere göre, bayram tatili sebebi ile birçok yolcunun Akdeniz ve Ege bölgelerine gittiğini, bayram için ise memleketine giden kişi sayısının oldukça az olduğunu belirtiyorlar.

Bursa Terminali çalışanları yoğunluk sebebi ile oldukça mutlular. İşlerinin iyi olması sevindirici bir haber olarak görülüyor. Bayram zamanları genellikle yoğunluğun fazla olduğu gözlenirken bu bayram ise biraz daha yoğunluğun az olduğu gözüküyor.

bursa terminali 22.06.2023
bursa terminali 22.06.2023

Yolcuların birçoğunun deniz bölgelerine için yola çıktığı gözleniyor. Yoğunluğun genelinin ise bayram tatilini fırsat bulup küçük dahi olsa bir mola yapmak adına çıkan ziyaretçiler tarafından oluştuğunu söyleyebiliriz.

bursa terminali 22.06.2023-1
bursa terminali 22.06.2023-1

Yoğunluktan şikayetçi olan bir vatandaş ise “Her Haziran sonu ve bayramlarda böyle yoğunluk oluyor. Bu yıl okulların tatil olması bu yoğunluğu bir nebze dahi olsa azalttı fakat yoğunluk dönemlerinde konfor biraz düştüğünü söylemek doğru olacaktır” diye konuştu.

bursa terminali 22.06.2023-2
bursa terminali 22.06.2023-2

Yoğunluğu değerlendiren terminal esnafı ise bayram öncesi bu yoğunluğun onlara bir fırsat olduğunun farkındalar ve bu yoğunluk sayesinde terminal de oluşan yoğunluk hem bilet satan esnafa hem de diğer esnaflara fayda sağlamış durumda. Bursa’nın meşhur hediyelikleri arasında yer alan kestane şekeri en çok satanlar arasında olduğunu da söylemek doğru olacaktır.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com