Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bursa Uludağ Teleferik Ücretlerine Zam Geldi!

Bursa Teleferik bilet fiyatları ne kadar? Bursa Teleferik güncel tarifesi hakkında bilgi… Uludağ, Turkey’nin en önemli kış ve doğa turizmi merkezlerinden biri olarak kabul edilmekte ve buraya ulaşımı sağlayan teleferik bilet fiyatlarında yüzde 40 oranında bir artış gerçekleştirildi.

Bursa Uludağ Teleferik Ücretlerine Zam Geldi!

Bursa ile Uludağ arasında ki mesafeyi kısaltan teleferikler toplam 140 kabin ile saatte bin 500 yolcu taşıma kapasitesine sahip, 9 kilometre ile Dünya‘nın en uzun teleferik hattına sahip olan Bursa Teleferikte yaz sezonu gelmesi ile birlikte teleferik bilet fiyatları artış gösterdi.

Teleferik ücretlerinde ki artış oranları yüzde 28 ile yüzde 38 arasında artış gösterdi. Bursa Teleferik internet sitesinde bilgiler yer aldı. Gün içerisinde sabah saat 10.00 ile akşam saat 20.00 arasında hizmet veren teleferikte, tam tek yön bilet fiyatı 120 liradan, 160 liraya, 130 lira olan gidiş geliş fiyatı ise 180 lira oldu. Öğrenci teleferik fiyatları ise gidiş-dönüş için 70 liradan 90 liraya çıkarken, teleferikte şehit-gazi yakınlarından ve 2017 öncesi doğanlar için ücret talep edilmiyor.