Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
yalova haber

Bursa Yıldırım Belediyesi Sünnet Organizasyonu Düzenledi

Bursa Yıldırım belediyesi tarafından düzenlenen sünnet programı doğrultusunda 1000 çocuğun sünnet töreni düzenlendi. Törene birçok kesimden katılan çocuk ve aileleri katıldı.

Bursa Yıldırım Belediyesi Sünnet Organizasyonu Düzenledi

Yıldırım Belediyesi, büyük bir coşku ve dayanışma ile 1000 çocuğun sünnet şölenini düzenledi. Özel Aritmi Hastanesi’nde görevli uzman hekimler tarafından ücretsiz olarak sünnet edilen bin çocuk, aileleriyle birlikte Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi bahçesinde unutulmaz bir gün yaşadı.

Eğlenceli etkinliklerle dolu bu özel gün, hem çocukların hem de ailelerin yüzlerinde tebessüm yarattı. Mehter takımının gurur veren gösterisi ve geleneksel Hacivat-Karagöz gösterisi, katılımcılar tarafından büyük ilgiyle izlendi. Yüz boyama etkinlikleri ve lezzetli ikramlar ise çocukların keyifli vakit geçirmesini sağladı. Şölen boyunca minikler aileleriyle birlikte eğlenceli anlar yaşarken, etkinliğin sonunda çocuklara sürpriz hediyeler dağıtıldı.

yıldırım belediyesi toplu sünnet etkinliği 29820231
yıldırım belediyesi toplu sünnet etkinliği 29820231

“YILDIRIM SİZİNLE GÜZEL”

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, etkinlikte yaptığı konuşmada Yıldırım ilçesini bir aile gibi gördüklerini vurgulayarak, dayanışmanın ve kardeşliğin önemine değindi. “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz sünnet şölenleri, kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendirecek.” diyen Başkan Yılmaz, bu etkinliğin hem inançlarını yaşatma hem de güzel anılar biriktirme amacı taşıdığını ifade etti.

yıldırım belediyesi toplu sünnet etkinliği 29820232
yıldırım belediyesi toplu sünnet etkinliği 29820232

GÜÇLÜ AİLE, GÜÇLÜ TOPLUM

Önceki Dönem Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank ise, güçlü bir toplumun güçlü ailelerle inşa edileceğini vurgulayarak, Yıldırım Belediyesi’nin bu özel etkinliğiyle ailelere destek olduğunu belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da, Yıldırım Belediyesi’nin ailelere yönelik sunduğu hizmetleri takdirle karşıladığını dile getirerek, etkinliğin anlamını vurguladı.

yıldırım belediyesi toplu sünnet etkinliği 29820233
yıldırım belediyesi toplu sünnet etkinliği 29820233

Etkinlik boyunca sünnet olan çocuklar ve aileleri, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ın da katıldığı hatıra fotoğrafı çekimi ile unutulmaz anılarını ölümsüzleştirdi. Bu güzel etkinlik, çocukların sevinç dolu ilk adımlarını atarken ailelerin bir araya gelerek güçlü bir toplumu simgelemesi açısından büyük bir anlam taşıdı.

yıldırım belediyesi toplu sünnet etkinliği 29820234
yıldırım belediyesi toplu sünnet etkinliği 29820234