Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
yıldırım belediyesi
osmangazi belediyesi

Bursa’da 15 Mayıs Çarşamba Günü Hava Durumu ve Tahminleri

Çarşamba günü İstanbul’da parçalı bulutlu hava bekleniyor. Sabah 18°C’yle başlayacak, öğleden sonra 21°C’ye çıkacak, akşam ise 14°C’ye düşecek. Nem %49 ile %82 arasında değişecek, rüzgar hızı 1 km/s ile 13 km/s arasında olacak.

Bursa’da 15 Mayıs Çarşamba Günü Hava Durumu ve Tahminleri

Çarşamba günü boyunca parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Sabah saatlerinde sıcaklık 18°C olarak başlayacak ve öğleden sonra 21°C’ye kadar yükselecek. Akşam saatlerinde ise 14°C’ye düşecek. Nem oranı gün boyunca değişkenlik göstererek %49 ile %82 arasında seyredecek. Rüzgar hızı ise 1 km/s ile 13 km/s arasında değişecek.

Çarşamba Günü Parçalı Bulutlu Hava Hakim

Çarşamba günü, İstanbul’da parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Sabah saatlerinde hava 18°C ile başlayacak ve gün içerisinde en yüksek sıcaklık 21°C olacak. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde ise sıcaklık 14°C’e kadar düşecek. Nem oranı gün boyunca %49 ile %82 arasında değişkenlik gösterecek. Rüzgar hızı ise 1 km/s ile 13 km/s arasında değişecek.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com