Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bursa’da 21 Haziran Çarşamba Günü Hava Durumu, Sağanak Yağış ve Gök Gürültülü Sağanak Bekleniyor 21 Haziran 2023

Bursa hava durumu oldukça değişkenliğe sahip olduğu için birçok vatandaş arama motorlarında Bursa hava durumu raporu araması yapıyor. Bu nedenle en çok merak edilen sorulardan olan Bursa’da hava durumu? sorusunu cevapladık. İşte tüm detaylar…

Bursa’da 21 Haziran Çarşamba Günü Hava Durumu, Sağanak Yağış ve Gök Gürültülü Sağanak Bekleniyor 21 Haziran 2023

Bursa’da 21 Haziran Çarşamba günü için hava durumu tahminleri açıklandı. İnsanların merakla beklediği hava durumu raporuna göre, çeşitli hava olayları bekleniyor. Gece saatlerinde başlayacak olan hava olayları, bölge genelinde parçalı bulutlu bir tablo sunacak. Saat 24.00’ten itibaren hava sıcaklığı 18 derece olacak ve hissedilen sıcaklık da aynı seviyede olacak. Nem oranı ise yüzde 88 olarak tahmin ediliyor. Rüzgar hızı 4 km/saat olacak.

Erken saatlerde hava durumu biraz daha değişecek. Saat 03.00’ten itibaren parçalı bulutlu hava etkisini gösterecek. Sıcaklık 16 dereceye düşerken nem oranı yüzde 92’ye yükselecek. Rüzgar hızı ise 3 km/saat olacak.

Güneşin doğmasıyla birlikte saat 06.00’dan itibaren Bursa’da parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklık 22 derece olacak, ancak hissedilen sıcaklık 22 derecede sabitlenecek. Nem oranı yüzde 81 olacak ve rüzgar hızı 7 km/saat olarak öngörülüyor.

Öğle saatlerine doğru ise hava durumu biraz daha değişecek. Saat 09.00’dan itibaren sağanak yağışlar bekleniyor. Sıcaklık 25 dereceye çıkacak, ancak nem oranı yüzde 69’a düşecek. Rüzgar hızı ise 11 km/saat olacak. Saat 12.00’den itibaren ise gök gürültülü sağanak yağışlar kendini gösterecek. Hava sıcaklığı 28 dereceye yükselecek, fakat hissedilen sıcaklık 30 dereceye kadar çıkacak. Nem oranı yüzde 64 olacak ve rüzgar hızı 12 km/saat olarak tahmin ediliyor.

bursa hava durumu 21 haziran 2023 - 3 saatlik periyotlar
bursa hava durumu 21 haziran 2023 – 3 saatlik periyotlar

İlerleyen saatlerde hava biraz yatışacak. Saat 15.00’ten itibaren parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklık 26 derece olacak ve nem oranı yüzde 65 olacak. Rüzgar hızı ise 12 km/saat olarak öngörülüyor. Akşam saatlerinde ise hava durumu az bulutlu olacak. Saat 18.00’den itibaren sıcaklık 22 dereceye düşecek ve nem oranı yüzde 86 olacak. Rüzgar hızı ise 8 km/saat olacak.

Gece saatlerinde de az bulutlu bir hava bekleniyor. Saat 21.00’de sıcaklık 20 derece olacak ve nem oranı yüzde 81 olacak. Rüzgar hızı ise 5 km/saat olarak tahmin ediliyor. Bursa’da 21 Haziran Çarşamba günü için hava durumu raporuna göre, insanların dikkate alması gereken önemli hususlar; öğle saatlerinde sağanak yağışlar ve gök gürültülü sağanaklar olacak. Bu nedenle halkın tedbirli olması ve gerekli önlemleri alması önem taşıyor.

20 Haziran 2023 bursa hava durumu raporunda tarihinde ise gök gürültülü sağanak yağış bekleniyordu, haberimizde yer alan bilgilere göre incelediğimiz zaman beklendiği gibi sonuçlanmadığını belirtebiliriz.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com