Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bursa’da Bursakart ile Cumhuriyet Coşkusu!

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet’in 100. yılını özel Bursakart tasarımlarıyla kutluyor. ‘Türkiye Yüzyılı’ logolu kartlar, Cumhuriyet’in anlamını toplu ulaşıma taşıyor. Hatıranız cebinizde!

Bursa’da Bursakart ile Cumhuriyet Coşkusu!

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet’in 100. yıl coşkusunu toplu ulaşıma taşıyor. Cumhuriyet’in 100. yılına özel olarak hazırlanan Türk Bayrağı desenli Bursakart‘ların ardından şimdi de ‘Türkiye Yüzyılı’ logolu iki farklı tasarım piyasaya sürüldü.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet’in 100. yılını çeşitli etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. Toplu taşıma araçlarında kullanılan Bursakart’ı daha önce Cumhuriyet’in 100. yılına özel bir tasarımla sunan belediye, şimdi de ‘Türkiye Yüzyılı’ logolu iki yeni tasarımı tanıttı. Toplam 200 bin adet basılan ‘Cumhuriyetin 100. Yılı’ yazılı Türk Bayrağı tasarımlı kartlardan 100 bininin tükenirken, yeni ‘Türkiye Yüzyılı’ logolu tasarımlardan da 50 bin adet basıldı.

100. yıl bursa kartları basıldı
100. yıl bursa kartları basıldı

Her iki tasarım da Bursalılar için özel anılarla dolu kartlar olacak. ‘Cumhuriyetin 100. Yılı‘ ve ‘Türkiye Yüzyılı‘ temalı kartlar, Cumhuriyet’in 100. yılını özel bir şekilde kutlamak isteyen Bursalılara uzun yıllar boyunca hatırlatacak. Bu kartlar aynı zamanda toplu ulaşım araçlarında kullanılabilecek.

100. yıla özel bursa kart
100. yıla özel bursa kart

Bursa’da hali hazırda 2 milyon 488 bin aktif Bursakart kullanıcısı bulunuyor. Yeni Bursakart alacak olanlar, istedikleri takdirde Cumhuriyet’in özel tasarımlı kartlara sahip olabilecekler. Ayrıca, mevcut Bursakart sahipleri de bu özel kartlardan edinme fırsatına sahipler. Bursalılar, bu özel anıları taşıyacakları Bursakart’larını istasyonlardaki kiosklardan veya BursaKart bayilerinden temin edebilecekler. Bu özel kartlar, Cumhuriyet’in 100. yıl coşkusuna katkıda bulunmak isteyen herkes için bir hatıra niteliği taşıyor.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com