Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bursa’da Drone ile sinek avı başarıyla gerçekleşti!

Bursa Büyükşehir Belediyesi, yaz aylarının gelmesi ile birlikte bölge de artan sivrisinek, karasinek ve uçkunla mücadele etmek için tüm teknolojik altyapısını kullanarak Bursa’da drone ile sinek avına çıktı.

Bursa’da Drone ile sinek avı başarıyla gerçekleşti!

Bursa için en önemli projeleri gerçekleştiren Bursa Büyükşehir Belediyesi temiz hava, su ve toprak vizyonu ile gelecekte ki yeni nesillere daha sağlıklı ve daha kullanılabilir bir çevre bırakmak için hedeflerine daha sağlam adımlarla ilerliyor. Bu nedenle halk sağlığını korumak en önemli etken olduğunu bildiği için teknolojiyi kullanarak halkı korumak ve refahını sağlamak için hız kesmeden hizmetlerine devam ediyor.

İstatistiklerle Teknoloji
İstatistiklerle Teknoloji

İçindekiler

İstatistiklerle Teknoloji

Özellikle yaz aylarında önemli bir halk sağlığı sorunu olarak ortaya çıkan sinekle mücadele çalışmaları Bursa‘da 17 ilçede Tarım Peyzaj A.Ş marifetiyle tek elden yürütülüyor. Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülen çalışmalar, toplam 229 personel, 77 araç ve 234 ekipmanla devam ediyor.

Drone ile yapılan çalışmalar hızlı bir şekilde başladı.
Bursa'da İlk Onaylanan Drone İlaçlaması Başladı
Bursa’da İlk Onaylanan Drone İlaçlaması Başladı

Bursa’da İlk Onaylanan Drone İlaçlaması Başladı

Büyükşehir Belediyesi, sinekle mücadelede teknolojinin sunduğu imkanları etkin bir şekilde kullanıyor. Sağlık Bakanlığı tarafından Türkiye’de ilk onaylanan drone ile ilaçlama hizmeti başlatıldı. Suda amfibik araç, karada motorize ve yaya ekiplerin yanı sıra drone desteğiyle yapılan çalışmalar, özellikle ulaşılması zor bölgelerdeki üreme alanlarını etkili bir şekilde kontrol altında tutuyor.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com