Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bursa’da Kurban Bayramı Namazında Camiler dolup taştı

Her yıl sadece iki kere kılınan Bayram Namazında Bursa başta olmak üzere tüm ülke de camilere akın eden vatandaşlar, bayram namazını eda ettikten sonra bayramlaştılar. Haber Eylül ekibi olarak, bizlerde Bursa da ki yerel haber yayın hayatımızda ilk bayramımızı kutluyoruz. Hep beraber daha nice bayramlar dileriz.

Bursa’da Kurban Bayramı Namazında Camiler dolup taştı

“Evliyalar Şehri” olarak adlandırılan Bursa‘da bu yıl toplam 1723 cami de bayram namazı kılındı. Bursa da vatandaşlar camilere akın etti ve Kurban Bayramı namazı kılındıktan sonra, bayramlaşma ile son buldu.

Bursa’da bu yıl evlerinde kalan, şehir dışına gitmeyen vatandaşlar camilere akın etti. Kurban Bayramı vesilesi ile kılınan namaz oldukça yoğun geçti. Birçok vatandaş namaza katılırken camilerde ki doluluk gözlerden kaçmadı.

Bayram namazı sonrasında sevdikleri ile selamlaşan cami de ki vatandaşlar, yoğunluğun azalması sonrasında evlerine dağıldı. Namazdan sonra ise kurban yoğunluğu başlamış oldu. Artık Kurban Bayramı başlaması ile birlikte kurban kesme işlemleri de başladı.

2023 kurban bayramı namaz sonrası selamlaşma
2023 kurban bayramı namaz sonrası selamlaşma

81 ilde kurbanlar kesilecek, adaklar adanacak Müslümanlar Allah’a kulluk görevlerini yerine getirecekler.

Haber Eylül ekibi olarak, Bursa halkı ile geçirdiğimiz ilk bayram neticesi ile bayramınızı en içten dileklerimiz ile kutlar, hep beraber bir ömür aileniz ve sevdikleriniz ile bayramlar geçirmenizi dileriz.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com