Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
yıldırım belediyesi
osmangazi belediyesi

Bursa’da otomobil sürücüsü motosiklete çarpıp kaçtı

Bursa’da yaşanan tarfik kazasında, bir motosiklet sürücüsü yaralandı. Kazaya karışan otomobil sürücüsü hızlı bir şekilde bölgeden ayrılarak kaçtı.

Bursa’da otomobil sürücüsü motosiklete çarpıp kaçtı

Bursa da gerçekleşen kazada ismi ve plakası belirlenemeyen bir sürücü önünde seyir halinde olan bir motosiklete çarpıp kaçtı. Motosikletin sürücüsü yaralandı. Yere savruldu. Otomobil kaçarken kırılan aynası ise tek delildi.

bursa-orhangazi-motosiklet-kazasi
bursa-orhangazi-motosiklet-kazasi

Kaza ise akşam saatlerinde 23.00 da Orhangazi de meydana geldi. Kazanın gerçekleştiği meydan ise Göl yolu, Fabrikalar kavşağı yakınıdır.

bursa-orhangazi-motosiklet-kazasi
bursa-orhangazi-motosiklet-kazasi

Belirlenen bilgilere göre Orhangazi Göl istikametinde gerçekleşen kazanın motosiklet kısmında 31 yaşında olan Göktürk İbrahim Er vardı. Motosikletin plakası ise 16 BCM128 olmaktadır. Siyah bir otomobilin çarpmasıyla karşı tarafa sürüklenen motosiklet sürüklenmenin etkisiyle bir hayli hasar aldı. Araç olay yerinden hızlıca kaçtı. Sürücü ise yaralandı.

Kazaı gören çevredeki insanlar ise olay yerine polis çağırdı. Sağlık ekipleri de hemen geldi. Motosiklet sürücüsü kazada yaralanınca ambulans Orhangazi devlet hastanesine sürücüyü kaldırdı. Yaralanan sürücü şuan tedavi altında.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com