Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bursa’da su kesintisi yapılacak ilçeler… 12 Haziran Pazartesi BUSKİ su kesinti listesi

BUSKİ Genel Müdürlüğü Bursa da su kesintisi yapılacağını açıkladı. Bursa Haberleri‘nın bazı bölgelerinde yapılacak olan su kesintisinden haberdar olmak isteyecek birçok vatandaş var. Peki, Bursa’da sular ne zaman kesilecek? 12 Haziran 2023 Pazartesi su kesintisi ve arıza sorgulama…

Bursa’da su kesintisi yapılacak ilçeler… 12 Haziran Pazartesi BUSKİ su kesinti listesi

Bursa’da sular ne zaman kesilecek sorusunu soruyor iseniz Haber Eylül‘de sürekli bilgi edinebilirsiniz. Eğer su ile ilgili sıkıntı yaşamak istemiyorsanız mutlaka su kesintisi haberi okumayı ihmal etmeyin. BUSKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı, Bursa’nın bazı bölgelerinde su kesintisi olacağını açıkladı.

Bu nedenle Bursa’da arıza sebebi ile su kesintisi yaşanacak ilçe ve mahalleleri BUSKİ tarafından her zaman olduğu gibi açıklandı. Bursa da su kesintisi ile mağdur olmamak isteyen vatandaşlar ise “Bursa’da sular ne zaman kesilecek? Bursa’da nerede su kesilecek? Hangi bölgelerde sular kesildi?” sorusunu sormaya başladı.

İşte 12 Haziran 2023 Pazartesi günü Bursa’da su kesintisi olan ilçeler ve arıza sorgulama…

Bursa'da su kesintisi yapılacak ilçeler... 12 Haziran Pazartesi BUSKİ su kesinti
Bursa’da su kesintisi yapılacak ilçeler… 12 Haziran Pazartesi BUSKİ su kesinti

Bursa’da su kesintisi olan ilçeler ve mahalleler

  • Nilüfer İlçesi Üçevler Mahallesi Üster Sokak ve civarı arıza nedeniyle 11.06.2023 tarihinde 17:30 ile 23:59 saatleri arasında su kesintisi yapılacaktır. Çalışmanın erken tamamlanması durumunda sular bildirilen zamandan daha önce verilebileceğinden, vatandaşlarımızın tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları gerekmektedir.
  • BUSKI Genel Müdürlügümüz Isletmeler 1.Bölge Dairesi Baskanligi tarafindan yapilacak calismalar kapsaminda Yildirim Ilcesi Kazim Karabekir Mahallesi 12. Gül Sokak, Sehit Dursun Acar Cadde, 1. Vatan Cadde’nin bir bölümünde, Süheda Cadde ve Yunusemre Bulvari arasinda kalan cadde ve sokaklarda, 12.06.2023 tarihinde 10.00 – 18.00 saatleri arasinda su kesintisi yapilacaktir. Tedbirli olunmasi rica olunur.