Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
yıldırım belediyesi
osmangazi belediyesi

Bursaspor başkana doymuyor! İlk aday Erkan Kamat

Mayıs ayında yapılması planlanan Bursaspor Başkanlık seçimleri için adaylar bir bir ortaya çıkmaya başladı! İlk adaylığını açıklayan ise eski başkan Erkan Kamat oldu.

Bursaspor başkana doymuyor! İlk aday Erkan Kamat

Bursaspor başkanı Recep Günay istifası sonrasında 20 Ocak 2024 tarihinde yapılan olağanüstü genel seçimde Sinan Bür seçildikten sonra Bursaspor yeni başkanı ile yolda devam etmeye başlamıştı. Yeni başkan takıma bir maddi destek sağlayamadığı için transfer tahtası açılamadı.

Bursaspor Genel Sekreteri Erkan Öncel tarafından yapılan 29 Şubat tarihli basın toplantısında “Transfer tahtası için 21 dosya 300 milyon TL’lik bir rakamdan bahsediyoruz tamamını ödemek istersek. Bursaspor’un bu gücü yok.” ifadelerinde bulunmuştu.

Bursaspor Erkan Öncel Basın toplantısı

Kongre Mayıs ayında!

Yapılması beklenen Bursaspor olağan seçimlik kongresi Mayıs ayında yapılması planlanıyor. Yapılacak seçimde Bursaspor yeni başkanına kavuşacak.

Kongre öncesi ilk aday!

Kongre tarihi yaklaşması ile birlikte kimlerin Bursaspor yönetimini üstleneceği herkes tarafından merakla bekleniyor. Efsane başkan İbrahim Yazıcı döneminde futbol şube sorumlusu olarak yer alan ve ardından 2020-2021 yılları arasında yeşil beyazlı takımın başkanlık görevini üstlenen Erkan Kamat adaylığını açıkladı.

Yaptığı açıklama gündeme bomba gibi düşen Erkan Kamat, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya göre “Mayıs 2024 tüm projelerimle hayırlısıyla hazırım.” ifadelerini kullandı.

erkan kamat sosyal medya açıklaması

Basın açıklaması yapması bekleniyor

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama da bulunan Erkan Kamat, ilerleyen günlerde bir basın açıklaması yapması bekleniyor.

 mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com