Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bursaspor Taraftarı Özlüce’de toplanıyor!..

Bursaspor’un en etkili taraftar gruplarından biri olan Teksas grubu, topladığı imzalar ile gündeme gelmişti. Bugün de Özlüce tesislerinin önünde toplanacak.

Bursaspor Taraftarı Özlüce’de toplanıyor!..

Bursaspor‘un en ateşli grubu olan Teksas Grubu, Genel Kurul yapılması için gerekli adımları atmış ve yeterli imzayı toplamıştı. Bugün de Teksas grubu, taraftarlara 14:00’da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde toplanması için sosyal medya hesapları üzerinden devam etti.

Mevcut yönetimden memnun olmayan grup, takımın olağanüstü kongre kararı alması için girişimlerini sürdürüyor. Bugün düzenlenecek olan etkinlikte Divan Kurulu Başkanlığı’na imzaları sunacak.

Teksas grubu, yaptığı açıklamada, “Bursaspor’un geleceği tüm kişisel ihtirasların üstündedir. Omuz omuza, kongre için topladığımız imzaları yarın teslim ediyoruz. İmza veren tüm üyelerimizi ve tüm taraftarlarımızı, yarın saat 14.00’te Özlüce Tesisleri önüne bekliyoruz” şeklinde ifadelerde bulunmuştu. Gün bitti ve artık toplanılması bekleniyor.

Bursaspor’a gönül verenler ve taraftarlar bu etkinlik için yoğun bir katılım bekliyor. Kulübün geleceği için mevcut yönetimin değişmesi gerektiğini düşünen Teksas grubu yeni bir dönem için adım atıyor.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com