Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bursaspor Tek Başkan Adayı Recep Günay Adaylıktan Çekildi

Bursaspor, son günlerde yeni yönetim seçimi sürecinde büyük yara aldı ve halen bir aday çıkmadı. Son olarak adaylık başvurusu yapan tek aday Recep Günay’ın adaylık başvurusu ikinci başvurusunda kabul edildi faka şimdi de yaptığı açıklama ile birlikte, Bursaspor Başkan adaylığından çekildiğini açıkladı.

Bursaspor Tek Başkan Adayı Recep Günay Adaylıktan Çekildi

Bursaspor, ikinci lige kadar düşerek tarihinin en kötü günlerini yaşıyor. Yetmez gibi kulübün başına geçecek bir başkan adayı halen bulunamadı. En son Emin Adanur başkan adayı olmak için sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı fakat gelen tepkiler üzerine aday olmayacağını açıklamıştı. Ardından ise Recep Günay, adaylık için başvuru işlemlerini yaptı ve başvurusunu tamamladı. Kongre’ye günler kalmış iken adaylıktan çekildiğini sosyal medya üzerinden açıkladı.

İçindekiler

Recep Günay İstifa Açıklaması

Günay yaptığı açıklamada, “Ben ve arkadaşlarım Bursaspor’un kapanmamasını ve fesih olmamasını önlemek ve zaman kazanmak için aday olduğunuzu söylememize rağmen, sayfalarında sözde kendileri Bursasporlu olanların dahi ben ve şahsıma yaptıklarını paylaşanlar, buyurun artık gerek kalmadı. Madem Bursaspor sizin tekelinizde, sizin beğenmediğinizi, şereflerini yitirmişlerini önüne atarak kulüpte aday olacak kimse niye kalmadığını, neden Bursaspor’dan uzak kaldıklarını, en önemlisi de bunu duyduğumda aday olmanın en önemli nedeni olan Bursaspor’un feshedilmesi ne ben tek kalsam da size bu fırsatı vermeyeceğim derken ve bunu size ödeteceğim. Bunun altında hepiniz ezileceksiniz derken şimdi anladım ki onlar haklıymış. Ben hayatım boyunca hiç kavgadan kaçmadım kaybettim ama hiç üzülmedim çünkü ettiğim mücadelenin karşısında düşmanım da olsa adamlar ve insanoğulları vardı. En önemlisi de bir gaye ve manası vardı. Şimdi bu bana ve arkadaşlarımıza hakaret ve ağır sözleri sarf edenler kadar onlara bu fırsatı verenler kadar bu yapılanlara üç beş Bursasporlu onun haricinde sessiz kalarak seyredenler.. Buyurun Bursaspor sizin olsun. Sizin beğendinizi, sizin yazılarınıza göre sözde yorumcu sayfalarını hakaretler yazanlara yer vererek tıklama rekoruna koşanlar demek ki Bursaspor’da sizleri karşısına alanları böyle yok ediyorsunuz. Bugüne kadar kimsenin neden aday olmadan kaçtığını ya da aday olduktan sonra çekilmelerinin en önemli nedeni sizlermişsiniz. Siz kazandınız Bursaspor üyeliğinden herkes gibi ben de istifa ediyorum. Bugüne kadar Bursaspor için kalplerini kırdığım Recep Bölükbaşı, Ali Ay ve Emin Adanur ve yönetim kurullarından da özür dileyerek, şimdi buyurun bende yokum” ifadelerini kullandı.

 

Şimdi Ne Olacak?

Yeşil beyazlı kulübün tüzüğüne göre tek başkan adayı olarak seçime girecek Recep Günay adaylıktan çekildiğini açıkladı, başka bir aday olmadığı için istifa etmeyen yönetici Ramazan Çetin Kaya’nın itiraz etmesi halinde Bursaspor Kulübü’nü yeniden olağanüstü genel kurula götürme hakkının bulunduğu öğrenildi. Bursaspor’da halen bir başkan adayı yok ve kurula da günler kalmış durumda.mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com