Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bursaspor’a 17 milyon TL bağışladı! Nevşehir Belediyespor Başkanı oldu!

Kısa süre önce Bursaspor’a 17 milyon TL bağışlayan, ardından da kulübe loca desteği vererek bir de bir futbolcunun bonservisini kulübe hediye eden Serdar Acarhoroz, Nevşehir Belediyespor da başkan seçildi.

Bursaspor’a 17 milyon TL bağışladı! Nevşehir Belediyespor Başkanı oldu!

Nevşehir Belediyesor‘da yapılan kongrede tek aday olarak seçime giren Serdar Acarhoroz, TFF 3. Lig ekibi Nevşehir Belediyespor’un başkanı seçildi. Bursaspor için son zamanlarda yapmış olduğu destekler ile sık sık anılan başkan, Nevşehir Belediyespor kulübü ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kulübü daha güçlü bir hale getirmek için tüm gücünü kullanacağını söyleyen Serdar Acarhoroz, takımı üst liglere taşımayı hedeflediğini belirtti. Ayrıca, taraftarların desteği ve futbolcuların uyumu kulübün en temel gücü olduğunu vurguladı. Serdar Acarhoroz, Nevşehir Belediyespor başkanı seçildi.

Nevşehir Belediye spor‘da yapılan olağanüstü genel kurulu sonrasında kulüp başkanlığına seçilen Serdar Acarhoroz, “Biz Nevşehir Belediyespor’u tüm bileşenleri ile birlikte daha güçlü hale getirebilirsek, inanın bizi kimse tutamaz” dedi.

Serdar Acarhoroz kimdir?

Serdar Acarhoroz, 1973 doğumlu bir iş insanıdır ve Bursa‘da doğmuştur. İnşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Kendisi daha önce Bursaspor kulüp başkanlığı için aday olmuş ve son olarak Darıca Gençlerbirliği’nde başkanlık görevini üstlenmiştir. Şimdi ise Nevşehir Belediyespor kulübü başkanlığı için aday olmuştur. Serdar Acarhoroz, Bursalı bir iş insanı olarak tanınmaktadır ve spor kulüplerindeki yönetim deneyimleriyle bilinmektedir.

nevşehir belediyespor başkanı serdar acarhoroz oldu
nevşehir belediyespor başkanı serdar acarhoroz oldu

Seçim sonrasında şehir de bulunan bir otel de açıklamalarda bulunan Acarhoroz, “”Altyapısı olmayan bir spor kulübü, temelsiz bir eve benzer. Sağlıklı bir altyapı çalışması ile gençlere, Nevşehir Belediyespor bünyesinde imkan sunarak, daha üst liglerde oynayabilecek bir takım ortaya çıkaracağız. Bu, Nevşehir Belediyespor’a güç veren taraftarları başta olmak üzere şehirdeki herkesin katkısı ile olacak. Nevşehir’e, Nevşehir Belediyespor’un başarısı için geldim. Bu başarıyı ortaya koyabilme adına da tüm birikimlerimizi kulübümüz için yönlendirmeye de kararlıyım. Futbolcuları ile uyumun yanı sıra taraftarlarımızın da bizim en temel gücümüz olduğu inancından hareketle Nevşehir Belediyespor’u başarılı noktalara ulaştırabileceğimize inanıyorum. Biz, Nevşehir Belediyespor’u tüm bileşenleri ile birlikte daha güçlü hale getirebilirsek inanın bizi kimse tutamaz” dedi.